Aktuality

Vánoční poukaz Hotelu & Zámku Svijany

Dárkový poukaz Hotelu & Zámku Svijany je ideálním vánočním dárkem, který zaručeně potěší každého.

Czech Hotel Awards - Hotel roku 2022. Hlasujte pro nás!

1. listopadu 2021 odstartovalo hlasování o Hotel roku 2022. Hotel & Zámek Svijany byl nominován v kategorii tříhvězdičkových hotelů. Podpořte náš hotel a dejte nám svůj hlas. Děkujeme!

Hledáme recepční do Hotelu & Zámku Svijany

Staňte se součástí našeho týmu. Hledáme recepční do Hotelu & Zámku Svijany.

Vyhrajte pobyt v zámeckém apartmá se snídaní a pivním dárkem

Zúčastněte se soutěže, která probíhá od 15. do 20. 9. 2021 na facebookové stránce Hotel Zámek Svijany a Pivní lázně, a vyhrajte pobyt v zámeckém apartmá se snídaní a pivním dárkem.

Otevíráme pivní lázně a hledáme kolegy do našeho týmu!

Staňte se součástí našeho zámeckého týmu. Hledáme pracovníka úklidu do nových Pivních lázní Svijany.

Jsme regionálním vítězem soutěže HOTEL ROKU 2021 v kategorii tříhvězdičkových hotelů

Děkujeme vám, že jsme díky vašim hlasům zvítězili v prestižní soutěži Czech Hotel Awards v kategorii tříhvězdičkových hotelů jako Hotel roku 2021 v rámci Libereckého kraje.

Pobyty s open air divadlem

Hledáte něco víc než pouhé ubytování? A máte rádi letní open air divadla? Pak vás určitě potěšíme. Připravili jsme pro vás na léto 4 pobytové balíčky s divadlem na zámeckém nádvoří!

Tip na cyklovýlet Českým rájem pro hotelové hosty

Pokud je Český ráj pro někoho opravdovou rajskou zahradou, pak jsou to milovníci cyklistiky. Celý region je totiž protkán sítí nenáročných i náročnějších cyklotras vhodných pro aktivní i rekreační cyklisty či rodiny s dětmi. Přinášíme vám tip na cyklookruh dlouhý 42 km, který vás provede krásami Českého ráje.

Ocenění Traveller Review Awards 2021

Děkujeme hostům Hotelu a Zámku Svijany za hodnocení našeho ubytování na Booking.com. Velice si vážíme ocenění Traveller Review Awards 2021, které jsme tak díky vám získali.

Czech Hotel Awards - Hotel roku 2021. Hlasujte pro nás!

1. listopadu 2020 odstartovalo hlasování o Hotel roku 2021. Hotel & Zámek Svijany byl nominován v kategorii tříhvězdičkových hotelů. Podpořte náš hotel a dejte nám svůj hlas. Děkujeme!

Vánoční poukaz s prodlouženou platností

Nevíte si rady, co koupit za dárek? Darujte dárkový poukaz Hotelu & Zámku Svijany! Poukaz nyní navíc zakoupíte s prodlouženou platností 15 měsíců, takže se nebudete muset bát, že byste ho nestihli uplatnit.

Rodinná dovolená s 15% slevou

6.5.2020, Svijany: Přemýšlíte nad rodinnou letní dovolenou v Českém ráji a láká vás ubytování v romantickém prostředí Zámku Svijany? Zarezervujte si svůj termín už nyní a dostanete od nás slevu 15 % za včasnou rezervaci.
Napište nám
Souhlasím

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více informací