Aktuality

Otevíráme pivní lázně a hledáme kolegy do našeho týmu!

Staňte se součástí našeho zámeckého týmu. Hledáme recepční a pracovníka úklidu do nových Pivních lázní Svijany. Začínáme v říjnu!

Jsme regionálním vítězem soutěže HOTEL ROKU 2021 v kategorii tříhvězdičkových hotelů

Děkujeme vám, že jsme díky vašim hlasům zvítězili v prestižní soutěži Czech Hotel Awards v kategorii tříhvězdičkových hotelů jako Hotel roku 2021 v rámci Libereckého kraje.

Od 24. května otevíráme hotel bez omezení

Od 24. května 2021 ubytováváme opět i pro rekreační účely bez omezení kapacity. Při příjezdu budou muset hosté doložit, že splňují podmínku pro ubytování, a to prokázáním bezinfekčnosti.

Pobyty s open air divadlem

Hledáte něco víc než pouhé ubytování? A máte rádi letní open air divadla? Pak vás určitě potěšíme. Připravili jsme pro vás na léto 4 pobytové balíčky s divadlem na zámeckém nádvoří!

Tip na cyklovýlet Českým rájem pro hotelové hosty

Pokud je Český ráj pro někoho opravdovou rajskou zahradou, pak jsou to milovníci cyklistiky. Celý region je totiž protkán sítí nenáročných i náročnějších cyklotras vhodných pro aktivní i rekreační cyklisty či rodiny s dětmi. Přinášíme vám tip na cyklookruh dlouhý 42 km, který vás provede krásami Českého ráje.

Ocenění Traveller Review Awards 2021

Děkujeme hostům Hotelu a Zámku Svijany za hodnocení našeho ubytování na Booking.com. Velice si vážíme ocenění Traveller Review Awards 2021, které jsme tak díky vám získali.

Hotel dočasně uzavřen pro rekreační pobyty

Vzhledem k aktuálnímu vývoji epidemiologické situace a v souladu s vládním nařízením je hotel od 18. prosince 2020 do odvolání dočasně uzavřen pro rekreační pobyty. Nadále poskytujeme ubytování osobám na služebních cestách, lidem s nařízenou pracovní povinností nebo cizincům s pracovním povolením.

Od 3. prosince otevíráme hotel bez omezení

Vzhledem k přechodu České republiky do třetího stupně rizika podle protiepidemického systému PES ubytováváme od čtvrtka 3. prosince všechny naše hosty bez omezení účelu cesty.

Czech Hotel Awards - Hotel roku 2021. Hlasujte pro nás!

1. listopadu 2020 odstartovalo hlasování o Hotel roku 2021. Hotel & Zámek Svijany byl nominován v kategorii tříhvězdičkových hotelů. Podpořte náš hotel a dejte nám svůj hlas. Děkujeme!

Vánoční poukaz s prodlouženou platností

Nevíte si rady, co koupit za dárek? Darujte dárkový poukaz Hotelu & Zámku Svijany! Poukaz nyní navíc zakoupíte s prodlouženou platností 15 měsíců, takže se nebudete muset bát, že byste ho nestihli uplatnit.

Hotel dočasně uzavřen pro rekreační pobyty

V souvislosti s vládním nařízením ze dne 21. 10. 2020 a v přímém souladu s protiepidemickým systémem PES dočasně uzavíráme Hotel & Zámek Svijany pro rekreační pobyty. Osoby na služebních cestách či vykonávající pracovní povinnosti ubytováváme i nadále.

Opatření proti šíření koronaviru

Veškeré prostory Hotelu & Zámku Svijany podléhají zvýšeným hygienickým opatřením a jsou důkladně dezinfikovány.
Napište nám
Souhlasím

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více informací