Aktuality

Dopravní omezení u Zámku Svijany

V letních měsících nás čekají dopravní omezení v rámci oprav přilehlých komunikací v okolí Zámku Svijany. Opravy jsou rozděleny od 3 etap, z nichž se zámku nejvíce dotknout etapy A a C. Věříme, že i přes to si cestu k nám na zámek najdete.

Novinka v pivních lázních

Oblíbené pivní lázně na Zámku Svijany se rozrostly o třetí místnost. První zájemci si ve zbrusu nové dubové vaně užili koupel v polovině dubna.

Hledáme recepční Hotelu & Zámku Svijany

Staň se součástí našeho týmu v nádherném prostředí Zámku Svijany!

Uspořádejte váš vánoční večírek na Zámku Svijany

Ještě nevíte, kde letos uspořádat váš firemní vánoční večírek? Máme pro vás tip! Atraktivní a stylové prostory zrekonstruovaného komplexu Hotelu & Zámku Svijany.

V Hotelu & Zámku Svijany jsme otevřeli novou společenskou místnost

V přízemí zámku jsme nejen pro hotelové hosty otevřeli stylovou společenskou místnost. Prostor s původními klenutými stropy nyní nabízí hotelovým hostům více pohodlí a komfortu během jejich pobytu.

Ocenění od poroty v Soutěži Karla Hubáčka pro Pivní lázně Svijany

V 19. ročníku Soutěže Karla Hubáčka Stavba roku Libereckého kraje byly naše Pivní lázně Svijany vybrány do užší nominace v kategorii rekonstrukce společně s velkými hráči - Hutí Marie a vítězným Liebiegovým palácem. Oceněným stavbám byly předány ceny při slavnostním vyhlášení 30. května v Turnově.

Areál Zámku Svijany v soutěži Stavba roku Libereckého kraje 2023

V úterý 14. března bylo spuštěno hlasování o Stavbu roku Libereckého kraje 2023 v Soutěži Karla Hubáčka, o tento titul se uchází i náš Zámek Svijany s Pivními lázněmi Svijany.

Tip na pobyt pro milovníky wellness a romantiky

Potřebujete si odpočinout od každodenního shonu nebo chcete strávit příjemný čas ve dvou? Zámek Svijany má pro vás ideální řešení. Pobytový balíček plný relaxace a wellness. Při relaxačním wellness pobytu zažijete pivní koupel a relaxační masáž. Navíc zahrajete nenáročnou Hotelovou hru Arcana, která vás provede areálem zámku a v jejím závěru odhalíte tajnou schránku ve vašem hotelovém pokoji.

Úprava provozu - uzavírka mostu

Z důvodu rekonstrukce mostu přes železniční trať byl upraven provoz.

Zámek Svijany nově najdete také na AMAZING PLACES

Je řada kouzelných míst, která stojí za to navštívit, a jsou-li tato místa opravdu výjimečná, dostanou se na seznam Amazing Places. Zámek Svijany splňuje kritéria neobvyklých a krásných míst a my vám s hrdostí oznamujeme, že jsme od konce minulého roku součástí Amazing Places.

Nabíjecí stanice za Hotelem Zámkem Svijany

Přijeďte do Hotelu a Zámku Svijany svým elektromobilem a v klidu si ho dobijte hned za zámkem v nově vybudované dobíjecí stanici!

Provoz hotelu, infocentra, pivních lázní a restaurace o vánočních svátcích

Přejeme vám krásné vánoční svátky a informujeme vás, že Hotel & Zámek Svijany, Pivní lázně Svijany a Pivovarská restaurace Svijany budou některé sváteční dny uzavřeny.
Napište nám