Aktuality

Zámek Svijany nově najdete také na AMAZING PLACES

Je řada kouzelných míst, která stojí za to navštívit, a jsou-li tato místa opravdu výjimečná, dostanou se na seznam Amazing Places. Zámek Svijany splňuje kritéria neobvyklých a krásných míst a my vám s hrdostí oznamujeme, že jsme od konce minulého roku součástí Amazing Places.

Nabíjecí stanice za Hotelem Zámkem Svijany

Přijeďte do Hotelu a Zámku Svijany svým elektromobilem a v klidu si ho dobijte hned za zámkem v nově vybudované dobíjecí stanici!

Provoz hotelu, infocentra, pivních lázní a restaurace o vánočních svátcích

Přejeme vám krásné vánoční svátky a informujeme vás, že Hotel & Zámek Svijany, Pivní lázně Svijany a Pivovarská restaurace Svijany budou některé sváteční dny uzavřeny.

Ideální dárek pro každého pivaře? Přeci pivní pobyty!

Hledáte-li dárek pro milovníky piva a pivních zážitků, pak zaručeně nezklamete dárkovým poukazem na Pivní pobyt, Pivní pobyt RELAX, nebo Pobyt s pivní lázní. Tyto pobytové balíčky v sobě mají nakombinované kromě ubytování na zámku i pivní zážitky v podobě pivního dárku, prohlídky pivovaru, pivního degustačního menu nebo pivní koupele.

Vánoční poukaz Hotelu Zámku Svijany

Dárkový poukaz Hotelu & Zámku Svijany je ideálním vánočním dárkem, který potěší každého, a můžete ho koupit klidně až na poslední chvíli.

Pivovarská restaurace Svijany dočasně v Zámeckém šenku

Od úterý 1. 11. 2022 bude pivovarská restaurace z důvodu rekonstrukce dočasně přestěhována a otevřena v krásných prostorách Zámeckého šenku.

Přijímáme platby kartou Sodexo Flexi Pass Card

Vyberte si u nás libovolný pokoj, pobytový balíček či některou z vybraných doplňkových služeb a využijte možnost uhradit rezervaci kartou Sodexo Flexi Pass Card.

Svijany – přechodná úprava provozu

Z důvodu nutné rekonstrukce mostu ve Svijanech je dočasně stanovena přechodná úprava provozu na pozemní komunikaci. Omlouváme se vám tímto za mírné komplikace při příjezdu k nám či odjezdu od nás a děkujeme za pochopení.

Děkujeme za vaše hlasy. V soutěži Czech Hotel Awards jsme druzí!

Díky vašim hlasům jsme získali druhé místo v prestižní soutěži Czech Hotel Awards v kategorii tříhvězdičkových hotelů v rámci Libereckého kraje. Děkujeme!

Pivní lázně Svijany

Dopřejte si zasloužený odpočinek v Pivních lázních Svijany, které uspokojí i tu nejnáročnější klientelu. Prémiová kvalita pivovarských surovin Pivovaru Svijany, stylové prostředí a profesionální péče, to je záruka kvality, díky které se budete do našich pivních lázní opakovaně vracet.

Zkrácená provozní doba hotelové recepce

Hotelová recepce je otevřena až do odvolání od 7:00 do 19:00.

Provoz hotelu a restaurace o vánočních svátcích

Od 24. 12. do 26. 12. a od 31. 12. do 2. 1. budou hotel i restaurace pro veřejnost uzavřeny.
Napište nám