Aktuality

Tip na cyklovýlet Českým rájem pro hotelové hosty

Pokud je Český ráj pro někoho opravdovou rajskou zahradou, pak jsou to milovníci cyklistiky. Celý region je totiž protkán sítí nenáročných i náročnějších cyklotras vhodných pro aktivní i rekreační cyklisty či rodiny s dětmi. Přinášíme vám tip na cyklookruh dlouhý 42 km, který vás provede krásami Českého ráje.

Ocenění Traveller Review Awards 2021

Děkujeme hostům Hotelu a Zámku Svijany za hodnocení našeho ubytování na Booking.com. Velice si vážíme ocenění Traveller Review Awards 2021, které jsme tak díky vám získali.

Hotel dočasně uzavřen pro rekreační pobyty

Vzhledem k aktuálnímu vývoji epidemiologické situace a v souladu s vládním nařízením je hotel od 18. prosince 2020 do odvolání dočasně uzavřen pro rekreační pobyty. Nadále poskytujeme ubytování osobám na služebních cestách, lidem s nařízenou pracovní povinností nebo cizincům s pracovním povolením.

Od 3. prosince otevíráme hotel bez omezení

Vzhledem k přechodu České republiky do třetího stupně rizika podle protiepidemického systému PES ubytováváme od čtvrtka 3. prosince všechny naše hosty bez omezení účelu cesty.

Czech Hotel Awards - Hotel roku 2021. Hlasujte pro nás!

1. listopadu 2020 odstartovalo hlasování o Hotel roku 2021. Hotel & Zámek Svijany byl nominován v kategorii tříhvězdičkových hotelů. Podpořte náš hotel a dejte nám svůj hlas. Děkujeme!

Vánoční poukaz s prodlouženou platností

Nevíte si rady, co koupit za dárek? Darujte dárkový poukaz Hotelu & Zámku Svijany! Poukaz nyní navíc zakoupíte s prodlouženou platností 15 měsíců, takže se nebudete muset bát, že byste ho nestihli uplatnit.

Hotel dočasně uzavřen pro rekreační pobyty

V souvislosti s vládním nařízením ze dne 21. 10. 2020 a v přímém souladu s protiepidemickým systémem PES dočasně uzavíráme Hotel & Zámek Svijany pro rekreační pobyty. Osoby na služebních cestách či vykonávající pracovní povinnosti ubytováváme i nadále.

Exkluzivní sleva 15 % na zážitky v Centru Babylon Liberec

Podařilo se nám navázat spolupráci se zábavním Centrem Babylon Liberec a od září našim hotelovým hostům nabízíme exkluzivní slevy 15 % na jeho zážitky! Nakupte u nás na recepci vstupenky do Babylonu za ceny, jaké jinde nemáte šanci získat!

Opatření proti šíření koronaviru

Veškeré prostory Hotelu & Zámku Svijany podléhají zvýšeným hygienickým opatřením a jsou důkladně dezinfikovány.

Rodinná dovolená s 15% slevou

6.5.2020, Svijany: Přemýšlíte nad rodinnou letní dovolenou v Českém ráji a láká vás ubytování v romantickém prostředí Zámku Svijany? Zarezervujte si svůj termín už nyní a dostanete od nás slevu 15 % za včasnou rezervaci.

Dovolená v Čechách - Dovolená s dětmi na Zámku Svijany

Přemýšlíte kam s dětmi o prázdninách a zamlouvá se vám představa letní dovolené v Čechách? Chcete-li ušetřit čas strávený plánováním, kam s dětmi na prázdniny, a zdlouhavým hledáním ideálního rodinného pobytu v Čechách, zarezervujte si pobyt na Zámku Svijany.

Podpořte český turismus

Pomozte nám opět nastartovat cestovní ruch v České republice a podpořte náš hotel zakoupením poukazu na váš budoucí pobyt. České hotelnictví má šanci přežít. Spolu to zvládneme!
Napište nám
Souhlasím

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více informací