Aktuality

Areál Zámku Svijany v soutěži Stavba roku Libereckého kraje 2023

V úterý 14. března bylo spuštěno hlasování o Stavbu roku Libereckého kraje 2023 v Soutěži Karla Hubáčka, o tento titul se uchází i náš Zámek Svijany s Pivními lázněmi Svijany.

Tip na pobyt pro milovníky wellness a romantiky

Potřebujete si odpočinout od každodenního shonu nebo chcete strávit příjemný čas ve dvou? Zámek Svijany má pro vás ideální řešení. Pobytové balíčky plné relaxace, wellness a romantiky. Při relaxačním wellness pobytu zažijete pivní koupel a relaxační masáž, Romantický pobyt vám zase poskytne řadu příjemných romantických okamžiků a lahodných překvapení. U obou pobytů si navíc zahrajete nenáročnou Hotelovou hru Arcana, která vás provede areálem zámku a v jejím závěru odhalíte tajnou schránku ve vašem hotelovém pokoji.

Úprava provozu - uzavírka mostu

Z důvodu rekonstrukce mostu přes železniční trať byl upraven provoz.

Zámek Svijany nově najdete také na AMAZING PLACES

Je řada kouzelných míst, která stojí za to navštívit, a jsou-li tato místa opravdu výjimečná, dostanou se na seznam Amazing Places. Zámek Svijany splňuje kritéria neobvyklých a krásných míst a my vám s hrdostí oznamujeme, že jsme od konce minulého roku součástí Amazing Places.

Nabíjecí stanice za Hotelem Zámkem Svijany

Přijeďte do Hotelu a Zámku Svijany svým elektromobilem a v klidu si ho dobijte hned za zámkem v nově vybudované dobíjecí stanici!

Provoz hotelu, infocentra, pivních lázní a restaurace o vánočních svátcích

Přejeme vám krásné vánoční svátky a informujeme vás, že Hotel & Zámek Svijany, Pivní lázně Svijany a Pivovarská restaurace Svijany budou některé sváteční dny uzavřeny.

Ideální dárek pro každého pivaře? Přeci pivní pobyty!

Hledáte-li dárek pro milovníky piva a pivních zážitků, pak zaručeně nezklamete dárkovým poukazem na Pivní pobyt, Pivní pobyt RELAX, nebo Pobyt s pivní lázní. Tyto pobytové balíčky v sobě mají nakombinované kromě ubytování na zámku i pivní zážitky v podobě pivního dárku, prohlídky pivovaru, pivního degustačního menu nebo pivní koupele.

Vánoční poukaz Hotelu Zámku Svijany

Dárkový poukaz Hotelu & Zámku Svijany je ideálním vánočním dárkem, který potěší každého, a můžete ho koupit klidně až na poslední chvíli.

Pivovarská restaurace Svijany dočasně v Zámeckém šenku

Od úterý 1. 11. 2022 bude pivovarská restaurace z důvodu rekonstrukce dočasně přestěhována a otevřena v krásných prostorách Zámeckého šenku.

Přijímáme platby kartou Sodexo Flexi Pass Card

Vyberte si u nás libovolný pokoj, pobytový balíček či některou z vybraných doplňkových služeb a využijte možnost uhradit rezervaci kartou Sodexo Flexi Pass Card.

Svijany – přechodná úprava provozu

Z důvodu nutné rekonstrukce mostu ve Svijanech je dočasně stanovena přechodná úprava provozu na pozemní komunikaci. Omlouváme se vám tímto za mírné komplikace při příjezdu k nám či odjezdu od nás a děkujeme za pochopení.

Děkujeme za vaše hlasy. V soutěži Czech Hotel Awards jsme druzí!

Díky vašim hlasům jsme získali druhé místo v prestižní soutěži Czech Hotel Awards v kategorii tříhvězdičkových hotelů v rámci Libereckého kraje. Děkujeme!
Napište nám