Aktuality

Pivovarská restaurace Svijany dočasně v Zámeckém šenku

Od úterý 1. 11. 2022 bude pivovarská restaurace z důvodu rekonstrukce dočasně přestěhována a otevřena v krásných prostorách Zámeckého šenku.

Přijímáme platby kartou Sodexo Flexi Pass Card

Vyberte si u nás libovolný pokoj, pobytový balíček či některou z vybraných doplňkových služeb a využijte možnost uhradit rezervaci kartou Sodexo Flexi Pass Card.

Hledáme kolegy

Staňte se součástí našeho zámeckého týmu. Hledáme pracovníka úklidu Pivních lázní Svijany.

Svijany – přechodná úprava provozu

Z důvodu nutné rekonstrukce mostu ve Svijanech je dočasně stanovena přechodná úprava provozu na pozemní komunikaci. Omlouváme se vám tímto za mírné komplikace při příjezdu k nám či odjezdu od nás a děkujeme za pochopení.

Děkujeme za vaše hlasy. V soutěži Czech Hotel Awards jsme druzí!

Díky vašim hlasům jsme získali druhé místo v prestižní soutěži Czech Hotel Awards v kategorii tříhvězdičkových hotelů v rámci Libereckého kraje. Děkujeme!

Pivní lázně Svijany

Dopřejte si zasloužený odpočinek v Pivních lázních Svijany, které uspokojí i tu nejnáročnější klientelu. Prémiová kvalita pivovarských surovin Pivovaru Svijany, stylové prostředí a profesionální péče, to je záruka kvality, díky které se budete do našich pivních lázní opakovaně vracet.

Zkrácená provozní doba hotelové recepce

Hotelová recepce je otevřena až do odvolání od 7:00 do 19:00.

Provoz hotelu a restaurace o vánočních svátcích

Od 24. 12. do 26. 12. a od 31. 12. do 2. 1. budou hotel i restaurace pro veřejnost uzavřeny.

Vánoční poukaz Hotelu & Zámku Svijany

Dárkový poukaz Hotelu & Zámku Svijany je ideálním vánočním dárkem, který zaručeně potěší každého.

Czech Hotel Awards - Hotel roku 2022. Hlasujte pro nás!

1. listopadu 2021 odstartovalo hlasování o Hotel roku 2022. Hotel & Zámek Svijany byl nominován v kategorii tříhvězdičkových hotelů. Podpořte náš hotel a dejte nám svůj hlas. Děkujeme!

Jsme regionálním vítězem soutěže HOTEL ROKU 2021 v kategorii tříhvězdičkových hotelů

Děkujeme vám, že jsme díky vašim hlasům zvítězili v prestižní soutěži Czech Hotel Awards v kategorii tříhvězdičkových hotelů jako Hotel roku 2021 v rámci Libereckého kraje.

Pobyty s open air divadlem

Hledáte něco víc než pouhé ubytování? A máte rádi letní open air divadla? Pak vás určitě potěšíme. Připravili jsme pro vás na léto 4 pobytové balíčky s divadlem na zámeckém nádvoří!
Napište nám