Aktuality

Děkujeme za vaše hlasy. V soutěži Czech Hotel Awards jsme druzí!

Díky vašim hlasům jsme získali druhé místo v prestižní soutěži Czech Hotel Awards v kategorii tříhvězdičkových hotelů v rámci Libereckého kraje. Děkujeme!

Pivní lázně Svijany

Dopřejte si zasloužený odpočinek v Pivních lázních Svijany, které uspokojí i tu nejnáročnější klientelu. Prémiová kvalita pivovarských surovin Pivovaru Svijany, stylové prostředí a profesionální péče, to je záruka kvality, díky které se budete do našich pivních lázní opakovaně vracet.

Zkrácená provozní doba hotelové recepce

Hotelová recepce je otevřena až do odvolání od 7:00 do 19:00.

Hledáme kolegy

Staňte se součástí našeho zámeckého týmu. Hledáme kolegy na pozici: pracovník úklidu Pivních lázní Svijany.

Provoz hotelu a restaurace o vánočních svátcích

Od 24. 12. do 26. 12. a od 31. 12. do 2. 1. budou hotel i restaurace pro veřejnost uzavřeny.

Vánoční poukaz Hotelu & Zámku Svijany

Dárkový poukaz Hotelu & Zámku Svijany je ideálním vánočním dárkem, který zaručeně potěší každého.

Czech Hotel Awards - Hotel roku 2022. Hlasujte pro nás!

1. listopadu 2021 odstartovalo hlasování o Hotel roku 2022. Hotel & Zámek Svijany byl nominován v kategorii tříhvězdičkových hotelů. Podpořte náš hotel a dejte nám svůj hlas. Děkujeme!

Jsme regionálním vítězem soutěže HOTEL ROKU 2021 v kategorii tříhvězdičkových hotelů

Děkujeme vám, že jsme díky vašim hlasům zvítězili v prestižní soutěži Czech Hotel Awards v kategorii tříhvězdičkových hotelů jako Hotel roku 2021 v rámci Libereckého kraje.

Pobyty s open air divadlem

Hledáte něco víc než pouhé ubytování? A máte rádi letní open air divadla? Pak vás určitě potěšíme. Připravili jsme pro vás na léto 4 pobytové balíčky s divadlem na zámeckém nádvoří!

Tip na cyklovýlet Českým rájem pro hotelové hosty

Pokud je Český ráj pro někoho opravdovou rajskou zahradou, pak jsou to milovníci cyklistiky. Celý region je totiž protkán sítí nenáročných i náročnějších cyklotras vhodných pro aktivní i rekreační cyklisty či rodiny s dětmi. Přinášíme vám tip na cyklookruh dlouhý 42 km, který vás provede krásami Českého ráje.

Ocenění Traveller Review Awards 2021

Děkujeme hostům Hotelu a Zámku Svijany za hodnocení našeho ubytování na Booking.com. Velice si vážíme ocenění Traveller Review Awards 2021, které jsme tak díky vám získali.

Czech Hotel Awards - Hotel roku 2021. Hlasujte pro nás!

1. listopadu 2020 odstartovalo hlasování o Hotel roku 2021. Hotel & Zámek Svijany byl nominován v kategorii tříhvězdičkových hotelů. Podpořte náš hotel a dejte nám svůj hlas. Děkujeme!
Napište nám