Aktuality

Exkluzivní sleva 15 % na zážitky v Centru Babylon Liberec

Podařilo se nám navázat spolupráci se zábavním Centrem Babylon Liberec a od září našim hotelovým hostům nabízíme exkluzivní slevy 15 % na jeho zážitky! Nakupte u nás na recepci vstupenky do Babylonu za ceny, jaké jinde nemáte šanci získat!

Opatření proti šíření koronaviru

Veškeré prostory Hotelu & Zámku Svijany podléhají zvýšeným hygienickým opatřením a jsou důkladně dezinfikovány.

Rodinná dovolená s 15% slevou

6.5.2020, Svijany: Přemýšlíte nad rodinnou letní dovolenou v Českém ráji a láká vás ubytování v romantickém prostředí Zámku Svijany? Zarezervujte si svůj termín už nyní a dostanete od nás slevu 15 % za včasnou rezervaci.

Dovolená v Čechách - Dovolená s dětmi na Zámku Svijany

Přemýšlíte kam s dětmi o prázdninách a zamlouvá se vám představa letní dovolené v Čechách? Chcete-li ušetřit čas strávený plánováním, kam s dětmi na prázdniny, a zdlouhavým hledáním ideálního rodinného pobytu v Čechách, zarezervujte si pobyt na Zámku Svijany.

Podpořte český turismus

Pomozte nám opět nastartovat cestovní ruch v České republice a podpořte náš hotel zakoupením poukazu na váš budoucí pobyt. České hotelnictví má šanci přežít. Spolu to zvládneme!

Otevíráme 25. května

Aktualizováno: Hotel & Zámek Svijany pro vás otevíráme 25. května

Co se u nás děje v době uzavření Hotelu & Zámku Svijany

Hotel & Zámek Svijany je pro hosty a návštěvníky z důvodu vyhlášení nouzového stavu na území ČR sice dočasně uzavřen, to ale neznamená, že se tu nic neděje. Naopak, využíváme nutné uzavírky jak jen to jde! Montujeme klimatizace na hotelových pokojích, dláždíme parkoviště, opravujeme obvodové zdi, malujeme vnitřní prostory a pečlivě se staráme o zahradu.

Hotel dočasně uzavřen

V souladu s nařízením vlády České republiky, které má zabránit šíření nového typu koronaviru, je Hotel & Zámek Svijany pro své hosty dočasně uzavřen. 

Omezený provoz hotelu

Přinášíme vám důležité informace týkající se omezení hotelového provozu souvisejícího s vyhlášením nouzového stavu ČR.

Provoz nepřerušen

Hotel je bez omezení v provozu, všechny rezervace na ubytování a další hotelové služby platí.

Velikonoční nadílka

1. března, 2020. Velikonoce jsou za dveřmi a my vás chceme obdarovat. A abychom obdarovali skutečně všechny hosty bez rozdílu, rozhodli jsme se dát 15% slevu na všechny zámecké pokoje.

Jak si užít pobyt ve Svijanech ve dvou?

Proč se vydat na Zámek Svijany? Přinášíme vám užitečný článek, kde najdete tipy na výlet po okolí nebo jaký pobytový balíček na zámku nabízíme a mnoho dalšího.
Napište nám
Souhlasím

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více informací