Nabídka masáží

Měli jste náročný pracovní den, máte za sebou den plný sportovních aktivit nebo si jen chcete užít trochu odpočinku? Odměňte své tělo i mysl a nechte se hýčkat a využijte naší nabídky masáží. 

 

Relaxační masáž je výbornou regenerační procedurou, při které dochází k fyzické i psychické relaxaci. Je vhodná pro odstranění bolesti a uvolnění ztuhlého a zablokovaného svalstva.

 

CENÍK MASÁŽÍ

Relaxační masáž (záda, šíje, dolní končetiny) 1090 Kč / 60 min   

 

REZERVACE MASÁŽE

Masáže objednávejte předem na recepci hotelu nebo na tel. +420 739 589 799. Hotelová recepce nejprve ověří dostupnost maséra a poté Vám požadovaný termín potvrdí.

NÁŠ TIP

Po dohodě s masérkou můžete místo relaxační masáže absolvovat jiný typ masáží:

Ruční lymfatická masáž dolních končetin je jemná masáž, která podporuje snadnější průtok lymfatických tekutin po celém těle, zmírňuje otoky nohou, podporuje detoxikaci organismu, odstraňuje celulitidu a povzbuzuje funkci imunitního systému.

Dornova metoda je jemná manuální terapie, při které dochází k uvedení kloubů a obratlů zpět do správné polohy. To se děje pomocí volných a přirozených pohybů ošetřovaného prováděných dle instrukcí terapeuta, který zároveň působí tlakem přímo v místě vykloubení. 
Dornova metoda je zakončena Breussovou masáží. Jedná se o relaxační a uvolňující techniku, při které terapeut využívá třezalkový olej. Ten proniká hluboko do tkání a napomáhá při regeneraci meziobratlových plotének. Je možné také podstoupit pouze samostatnou Breussovu masáž.
 
Při masáži lávovými kameny se používají speciální vyhlazené lávové kameny ohřáté na terapeutickou teplotu kolem 55° C. Teplem a mimořádnou energetickou vibrací lávové kameny výrazně ovlivňují svalovou tkáň, působí do hloubky, čímž zasahují jednotlivé bolestivé a spoušťové body, svalová ztuhnutí a spasmy.

 

 

Přejeme Vám příjemný odpočinek!

Napište nám