Firemní akce a teambuildingy

Firemní akce na zámku
Nově zrekonstruované prostory Zámku Svijany nabízejí velkorysé a praktické zázemí pro pořádání firemních akcí a teambuildingů. Díky své lokaci poblíž Českého ráje a zároveň necelou hodinu cesty od Prahy je Hotel & Zámek Svijany mimořádně oblíbený pro pořádání školení, konferencí i firemních výjezdních akcí v zámeckých prostorách. Rádi pro vás zajistíme catering, pronajmeme vám potřebný inventář a postaráme se o pestrý volnočasový program.
Zámecký šenk
Pozvěte své zaměstnance nebo obchodní partnery na stylovou firemní akci do komplexu Hotel & Zámek Svijany. Nabízíme vám možnost pronájmu multifunkčních vnitřních i venkovních prostor restaurace Zámecký šenk. Vnitřní prostory Zámeckého šenku o rozloze 165 m2 se svým charakterem hodí k pořádání konferencí, ale také firemních i soukromých večírků. Jedná se o vhodné prostory pro školení, přednášky i další firemní eventy s kapacitou až 85 míst.
Jednací místnost
Chcete-li uspořádat soukromé školení pro několik důležitých obchodních partnerů nebo máte-li menší firmu, nabízíme vám menší jednací místnost. Je určena především pro důležitá jednání, na která potřebujete naprosté soukromí a klidné prostředí. Stylově zařízená jednací místnost je určená pro 6 osob a volně navazuje na apartmán našeho hotelu. Můžete své obchodní partnery pozvat na jednání a ubytovat je ve velkorysých zámeckých prostorách.
Venkovní gril
Letní sezona přímo vybízí k pobytu venku, a to i v areálu romantického Zámku Svijany. Proto naše venkovní restaurace s grilem poskytuje příjemné posezení poblíž zámecké zahrady. Součástí zahrady je i dětské hřiště, kam můžete vypustit své ratolesti, pokud se firemní akce také účastí. Zázemí restaurace je vhodné pro pořádání venkovních akcí a aktivit. Kapacita restaurace je 80 osob, proto se k nám můžete vydat s celou firmou i obchodními partnery.
Zámecká zahrada
Zámecká zahrada neslouží jen k romantickým svatbám, ale je výborným místem odpočinku a procházek v přestávkách firemních akcí. Zároveň je skvělým místem pro konání nejrůznějších outdoorových aktivit a teambuildingů. Rozloha zámecké zahrady je více než 4 000 m2 a součástí naší nabídky jsou i plné piknikové koše, které si s sebou můžete vzít pod tu nejkošatější třešeň a firemní akci si zpestřit relaxací v zámeckém prostředí.
Pronájem prostor na focení
Pro profesionální i amatérské fotografy nabízíme atraktivní prostory k pronájmu. Zámecké prostory můžete využít pro focení vlastního portfolia, firemního kalendáře, focení kolekce svatebních šatů a mnoho dalšího.
Napište nám
Souhlasím

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více informací