Zábava pro děti

Areál Hotel & Zámek Svijany nabízí zábavu i pro malé návštěvníky. Děti se u nás zabaví řadou aktivit jak za hezkého počasí, tak za deště. Bližší informace k jednotlivým aktivitám vám sdělí na recepci hotelu.

 

Dětské hřiště a pískoviště

Zámecká zahrada je ideálním místem pro trávení volného času s dětmi. Využít můžete dětské hřiště, kde kromě tradičních prolézaček na děti čekají i zábavné hrací panely, a archeologické pískoviště.

VÍCE INFORMACÍ

 

Montessori koutek

V prostorách recepce hotelu se nachází prostorný Montessori koutek. Pomocí speciálních her zde děti rozvíjí své schopnosti. Nechte své ratolesti v našem koutku a sledujte, jak mají upřímnou radost z vlastní šikovnosti.

více informací

 

Rozšířená realita

Pokud vaše děti zajímají moderní technologie, pak je jistě zabaví mobilní aplikace, kterou si mohou zdarma stáhnout do telefonu. Pomocí této aplikace si mohou prohlédnout venkovní panely, které přemění nakreslené 2D obrázky v 3D modely. Děti si užijí nevšední pohled na zajímavé exponáty v zámecké zahradě (exponáty jsou zejména z doby bronzové) a zároveň zjistí mnoho nových informací.

VÍCE INFORMACÍ

 

Netradiční prohlídky zámku

Zámek Svijany nabízí i netradiční prohlídky zámku. Pro nejmenší návštěvníky jsou připraveny speciální dětské prohlídky, které se konají 1x měsíčně, vždy o víkendu. Během prohlídky si děti projdou expozice na zámku, a poté se v případě příznivého počasí přesunou do zámecké zahrady, kde na ně čekají další zábavné aktivity.

termíny prohlídek

 

Napište nám
Souhlasím

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více informací