Zábava pro děti

Areál Hotel & Zámek Svijany nabízí zábavu i pro malé návštěvníky. Děti se u nás zabaví řadou aktivit jak za hezkého počasí, tak za deště. Bližší informace k jednotlivým aktivitám vám sdělí na recepci hotelu.

 

Dětské hřiště a pískoviště

Zámecká zahrada je ideálním místem pro trávení volného času s dětmi. Využít můžete dětské hřiště, kde kromě tradičních prolézaček na děti čekají i zábavné hrací panely, a archeologické pískoviště.

VÍCE INFORMACÍ

 

Montessori koutek

V prostorách recepce hotelu se nachází prostorný Montessori koutek. Pomocí speciálních her zde děti rozvíjí své schopnosti. Nechte své ratolesti v našem koutku a sledujte, jak mají upřímnou radost z vlastní šikovnosti.

více informací

 

Rozšířená realita

Pokud vaše děti zajímají moderní technologie, pak je jistě zabaví mobilní aplikace, kterou si mohou zdarma stáhnout do telefonu. Pomocí této aplikace si mohou prohlédnout venkovní panely, které přemění nakreslené 2D obrázky v 3D modely. Děti si užijí nevšední pohled na zajímavé exponáty v zámecké zahradě (exponáty jsou zejména z doby bronzové) a zároveň zjistí mnoho nových informací.

VÍCE INFORMACÍ

 

Putovní hra Arcana

Na Zámku Svijany je ukrytý poklad. Nalézt ho mohou pouze ty děti, které dovedou vyřešit zapeklité úkoly a hádanky na dobrodružné cestě okolím Svijan. Putovní hra Arcana, ve které se hraje se speciálním batohem, je určena pro rodiny s dětmi od 5 let.

VÍCE INFORMACÍ

 

Netradiční prohlídky zámku

Zámek Svijany nabízí i netradiční prohlídky zámku. Pro nejmenší návštěvníky jsou připraveny speciální dětské prohlídky, které se konají 1x měsíčně, vždy o víkendu. Během prohlídky si děti projdou expozice na zámku, a poté se v případě příznivého počasí přesunou do zámecké zahrady, kde na ně čekají další zábavné aktivity.

termíny prohlídek

 

Zámecký skřítek Chmelík

Na zámku se nám zabydlel zámecký skřítek. Narodil se z chmelových šištic a jmenuje se Chmelík. Podívejte se, kde všude se s ním na zámku setkáte, vybarvěte si jeho obrázek nebo zkuste uhodnout některou z jeho zvířátkových hádanek.

VÍCE INFORMACÍ

 

Napište nám