Informace k pobytu

Hotel & Zámek Svijany nabízí ubytování v 17 zámeckých pokojích s kapacitou 41 lůžek. Celkovou kapacitu hotelu lze navýšit o přistýlky. Moderně zrekonstruované a stylové pokoje se nachází ve 3. a 4. nadzemním podlaží s výhledem do zámecké zahrady a jsou dostupné výtahem. K ubytování je možné si přiobjednat celou řadu doplňkových služeb, některé za zvýhodněnou cenu.

 

CHECK IN, CHECK OUT

Hotelový pokoj pro vás bude připraven v den příjezdu od 14 hodin, v den odjezdu uvolněte pokoj do 10 hodin. V případě, že přijedete před stanovenou dobou nebo odjíždíte později, je třeba o tom informovat recepci hotelu. Pokud chcete svůj pobyt prodloužit, prosím směrujte svůj dotaz na recepci. Váš pobyt může být prodloužen v závislosti na obsazenosti hotelu.

 

 RECEPCE

Recepce je otevřena každý den od 7 do 21 hodin. V případě, že plánujete příjezd mimo uvedené hodiny, prosíme kontaktujte recepci. Recepce zajišťuje drobný prodej (dárkové předměty, hygienické potřeby a chlazené nápoje) a dále je zde možné zakoupit dárkové poukazy. Na recepci se také nachází kontejnery na tříděný odpad. Vysokorychlostní Wi-Fi připojení k internetu je v celém hotelu a zámku poskytováno zdarma. Přihlašovací údaje a heslo vám sdělí na vyžádání na recepci hotelu.

 

POBYTY S PŘÍSPĚVKEM ZAMĚSTNAVATELE

Ubytování, hotelové balíčky i veškeré další služby vám můžeme vystavit na fakturu přesně dle požadavků vašeho zaměstnavatele, abyste mohli čerpat např. příspěvek FKSP. 

 

BUSINESS POBYTY

Hotel a Zámek Svijany nabízí ideální podmínky pro ubytování firem, podnikatelů a zaměstnanců na služebních cestách a při pracovních pobytech. Více informací

 

NABÍJECÍ STANICE PRO ELEKTROMOBILY

Pokud jste vlastníky elektromobilu, můžete využít dobíjecí stanici pro elektromobily Innogy, která je situována u zadního parkoviště za zámkem. Stanici najdete ZDE.

 

 

HOTELOVÁ BROŽURA KE STAŽENÍ

 

 

 

Napište nám