Stravování

STRAVOVÁNÍ

Pro hotelové hosty nabízíme stravování formou polopenze nebo plné penze za příplatek. Uvedené služby je nutné objednat na recepci den předem do 14 hodin. Rozšířená kontinentální snídaně je zahrnuta v ceně pokoje. Pokud si budete chtít vychutnat snídani na pokoji, je nutné tuto službu objednat den předem do 14 hodin.

Snídaně se podávají v Zámeckém šenku, který se nachází v areálu zámku. V zimních měsících jsou podávány v Pivovarské restauraci.  (Pivovarská restaurace bude cca do dubna 2023 v rekonstrukci. Z tohoto důvodu budou snídaně v Zámeckém šenku i v zimních měsících.)

Ve všední den je snídaně podávána od 7 do 9 hodino víkendu a státních svátcích od 8 do 10 hodin.

Od 1. 7. do 31. 8. je snídaně ve všední dny podávána od 7 do 10 hodin, o víkendech a státních svátcích od 8 do 10 hodin.

V případě uzavřených akcí (např. svatby) mohou být snídaně podávány v Pivovarské restauraci i mimo zimní měsíce. 

 

CENÍK STRAVOVÁNÍ

Plná penze 480 Kč / děti 3-10 let 340 Kč
Polopenze 280 Kč / děti 3-10 let 200 Kč
Donáška snídaně na pokoj 150 Kč / osoba / snídaně
Snídaně (samostatně) 225 Kč

 

 

KAVÁRNA ZÁMECKÝ ŠENK

Zámecká kavárna se nachází v areálu Zámku Svijany. Lahodnou kávu nebo vychlazený pivní svijanský speciál Zámecký Máz si můžete dopřát v letní sezóně jak v tomto stylovém objektu, tak na zámeckém nádvoří.

ZJISTI VÍCE

 

PIVOVARSKÁ RESTAURACE SVIJANY

Pivovarská restaurace se nachází jen pár kroků přes nádvoří zámku. Těšit se můžete na tradiční českou kuchyni a na čepu je pro hosty připraveno výborné svijanské pivo. Hosté, kteří mají zakoupenou plnou penzi nebo polopenzi, se stravují v Pivovarské restauraci.

ZJISTI VÍCE

 

PIKNIKOVÉ KOŠE A BATOHY

Dopřejte si zasloužený odpočinek a vychutnejte si piknikový koš plný dobrot pod širým nebem v zámeckém parku v areálu Zámku Svijany. Rozložte si deku, vezměte si knížku nebo jen tak relaxujte pod nejkošatější třešní v zahradě. Zažijte pravou pohodu na zámku!

ZJISTI VÍCE

 

Napište nám