Zámecký šenk

Zámecký šenk je uzavřená stylová restaurace v zámeckém areálu, která slouží pro pořádání nejrůznějších soukromých akcí. Umíme ji vyzdobit tak, aby se stala honosnou síní pro romantickou svatbu, ale připravíme i perfektní zázemí pro pořádání konferencí, firemních i soukromých večírků, přednášek a dalších akcí. Zámecký šenk prošel stejně jako celý areál zámku rozsáhlou rekonstrukcí, proto jsou jeho prostory velmi moderní a reprezentativní.

 

Využijte stabilního zázemí pro nejrůznější firemní aktivity

Multifunkční vnitřní prostory Zámeckého šenku se svým charakterem hodí pro pořádání konferencí, firemních i soukromých večírků, přednášek a rozličných firemních eventů. Svou kapacitou až 85 míst vytvářejí velkorysé zázemí pro větší firemní akci. Vnitřní prostory Zámeckého šenku mají rozlohu 165 m2, proto se v nich budete cítit příjemně a volně pohybovat. Zámecký šenk je složen ze dvou oddělených místností, které si můžete pronajmout jako celek nebo každou místnost zvlášť. Pokud potřebujete účastníky firemní akce rozdělit, budou vám prostory velkého a malého salonku určitě vyhovovat. Dominantou celého prostoru je plně funkční velký krb, který navodí příjemnou atmosféru.

 

Kapacita konferenčních prostor - uspořádání

 

Plocha

Divadlo

Tvar U 
(po obvodu)

Školní

Velký sál

 100 m2

80 osob

28 osob

33 osob

Salonek

50,7 m2

48 osob

21 osob

12 osob

 

Zatímco Zámecký šenk je vhodný pro oficiální část firemního školení, po konferenci můžete své zaměstnance pozvat na něco dobrého k venkovnímu grilu nebo se vydat do zámecké zahrady, která přímo vybízí k outdoorovým akcím. V prostoru venkovního grilu navíc v chladnějším počasí můžete využít venkovních ohřívačů a plně vybavené kuchyně s grilem a posezením. Vaše firemní akce tak může měnit dynamiku a během celého dne vystřídáte hned několik prostředí.

Virtuální prohlídka

 

V případě zájmu o pronájem prostor nebo jakýchkoliv dotazů nás kontaktujte

Jana Vaňátková 
Tel.: +420 723 092 858
  Volejte pouze: PO - PÁ  9 - 17 hod.
E-mail:  produkce@zameksvijany.cz
Napište nám