Společenská místnost pro hotelové hosty

Využijte při svém pobytu naši hotelovou společenskou místnost v přízemí zámku. S rodinou, přáteli či kolegy zde můžete trávit volný čas a bavit se, aniž byste rušili ostatní ubytované hosty. Místnost otevřete s kartou od vašeho pokoje v jakoukoliv denní nebo noční dobu.

 

NOVINKA PRO HOTELOVÉ HOSTY

Nově otevřená hotelová společenská místnost vznikla přestavbou původní expozice lazebnictví a pivovarnictví v přízemí zámku. Prostor s původními klenutými stropy nyní nabízí hotelovým hostům možnost trávit čas se svými blízkými nebo přáteli, aniž by rušili ostatní ubytované.

VYBAVENÍ MÍSTNOSTI

Místnost je vkusně vybavena malou kuchyňskou linkou s lednicí vždy naplněnou naším pivem, jak alkoholickým, tak ochuceným bez alkoholu. Usadit se můžete ke dvěma velkým dubovým stolům o kapacitě 12 osob, nebo využijte dvě pohodlné pohovky s konferenčním stolkem a knihovnou. Pro ty nejmenší je zde vyčleněn koutek se závěsným křeslem a regál s hračkami. Ti, co preferují pivo „na stojáka“, mohou využít velkého kulatého bistro stolku přestavěného z původní kádě. V místnosti nechybí velká LED TV připojená na vysokorychlostní internet, abyste mohli sledovat vaše oblíbené kanály nebo se připojit třeba na váš Netflix účet.

MOŽNOST PRONÁJMU

Společenská místnost je přístupná nonstop s kartou od pokoje pouze hotelovým hostům zdarma. Zároveň lze tento prostor pronajmout pro uzavřenou společnost. Na přání zákazníků můžeme zajistit studený catering nebo narazit sud vašeho oblíbeného Svijanského piva dle výběru. Kapacita místnosti se dle typu akce může navýšit až na 25 osob.

  

Ve společenské místnosti je přísný zákaz kouření, stejně jako ve zbytku vnitřních prostor zámku. Pro bezpečnost hostů je prostor monitorován kamerovým systémem.

FOTOGALERIE

 

Napište nám