Dárkový poukaz

Nevíte si rady, co koupit za dárek? Darujte Dárkový poukaz Hotelu & Zámku Svijany!

Dárkový poukaz u nás můžete zakoupit v libovolné hodnotě nebo na libovolnou službu Hotelu & Zámku Svijany. Nakombinujeme vám ho na míru dle vašich požadavků.

Poukaz vám vystavíme na recepci ihned po jeho uhrazení. Při platbě bankovním převodem vám ho zašleme ZDARMA poštou, a to do dvou dnů od připsání platby na náš účet.

 

POUKAZ NA UBYTOVÁNÍ

Ubytování si můžete vybrat přesně podle vašich představ. Hotel & Zámek Svijany nabízí ubytování v celkem 17 zámeckých pokojích s kapacitou 41 lůžek. Pokoje se nachází ve 3. a 4. nadzemním podlaží a jsou pohodlně dostupné výtahem. 

 

SESTAVTE SI SVŮJ DÁRKOVÝ POUKAZ

K ubytování můžete vybrat některou z doplňkových služeb určených pro hosty Hotelu & Zámku Svijany a vytvořit tak pobytový balíček na míru! Nakombinovat si můžete ubytování s pestrou nabídkou služeb, které naleznete zde. Můžete tak potěšit své blízké například relaxační masáží, prohlídkou Pivovaru Svijany, který se nachází jen pár kroků od zámku, snídaní na pokoj a dalšími službami, díky kterým se stane pobyt na zámku nezapomenutelným zážitkem.

 

SESTAVILI JSME ZA VÁS – POBYTOVÉ BALÍČKY

Nevíte, jak balíček nakombinovat? Vyberte si některý z našich pobytových balíčků, které jsou vytvořeny tak, aby uspokojili každého hosta.

 

DÁRKOVÝ POUKAZ V NOMINÁLNÍ HODNOTĚ

Chcete-li raději nechat výběr služeb na obdarovaném, darujte dárkový poukaz v nominální hodnotě. Minimální nominální hodnota voucheru je 500 Kč. Nevyčerpaná hodnota voucheru se neproplácí. Voucher není možné uplatnit na konzumaci v Pivovarské restauraci.

 

DOKUPTE SI VOUCHER NA KONZUMACI V PIVOVARSKÉ RESTAURACI

Hosté Hotelu & Zámku Svijany se mohou stravovat v sousední Pivovarské restauraci. Pivovarská restaurace Svijany nabízí vouchery na konzumaci v hodnotách 300 Kč / 500 Kč / 1 000 Kč. Tyto vouchery nejsou součástí Dárkového poukazu Hotelu & Zámku Svijany a budou v případě objednávky přiloženy zvlášť.

 

INFORMACE K DÁRKOVÉMU POUKAZU

 

JAK UPLATNIT POUKAZ

Pro rezervaci služeb na dárkovém poukazu kontaktujte recepci hotelu emailem hotel@zameksvijany.cz  nebo telefonicky + 420 739 589 799.

Nezapomeňte uvést číslo poukazu a termín, kdy chcete voucher uplatnit. Recepce ověří, zda je v daný termín možné poukaz uplatnit, termín závazně potvrdí nebo se s vámi domluví na termínu jiném. Jakmile recepce zašle potvrzení termínu a služeb e-mailem, je rezervace považována za závaznou.

 

STORNO PODMÍNKY

Voucher je považován za využitý, pokud ke zrušení rezervace dojde méně než 7 dní před příjezdem. Po tomto termínu již není možné požadovat náhradní plnění.

V případě zrušení rezervace v období delším než 7 dní před příjezdem, má držitel voucheru právo po dohodě s recepcí požádat o náhradní termín. V případě nevyužití náhradního termínu voucher propadá.

Napište nám
Souhlasím

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více informací