Dárkový poukaz

Nevíte si rady, co koupit za dárek? Darujte dárkový poukaz Hotelu & Zámku Svijany!

 

Dárkový poukaz u nás můžete zakoupit v libovolné hodnotě nebo na libovolnou službu Hotelu & Zámku Svijany. Nakombinujeme vám ho na míru dle vašich požadavků.

Poukaz na míru v tištěné elegantní formě vám vystavíme na recepci ihned po jeho uhrazení. Při platbě bankovním převodem vám ho zašleme poštou, a to do dvou dnů od připsání platby na náš účet. 

Poukaz lze zakoupit také online. Pohodlně jej zaplatíte přes platební bránu nebo bankovním převodem. Minimální hodnota poukazu je 500 Kč. Poukaz vám pak obratem dorazí do e-mailové schránky.

KOUPIT POUKAZ ONLINE

 

 

POUKAZ NA UBYTOVÁNÍ

Ubytování si můžete vybrat přesně podle vašich představ. Hotel & Zámek Svijany nabízí ubytování v celkem 17 zámeckých pokojích s kapacitou 41 lůžek. Pokoje se nachází ve 3. a 4. nadzemním podlaží a jsou pohodlně dostupné výtahem. 

 

SESTAVTE SI SVŮJ DÁRKOVÝ POUKAZ

K ubytování můžete vybrat některou z doplňkových služeb určených pro hosty Hotelu & Zámku Svijany a vytvořit tak pobytový balíček na míru! Nakombinovat si můžete ubytování s pestrou nabídkou služeb, které naleznete zde. Můžete tak potěšit své blízké například relaxační masáží, prohlídkou Pivovaru Svijany, který se nachází jen pár kroků od zámku, snídaní na pokoj a dalšími službami, díky kterým se stane pobyt na zámku nezapomenutelným zážitkem.

 

SESTAVILI JSME ZA VÁS – POBYTOVÉ BALÍČKY

Nevíte, jak balíček nakombinovat? Vyberte si některý z našich pobytových balíčků, které jsou vytvořeny tak, aby uspokojili každého hosta.

 

DÁRKOVÝ POUKAZ V NOMINÁLNÍ HODNOTĚ

Chcete-li raději nechat výběr služeb na obdarovaném, darujte dárkový poukaz v nominální hodnotě. Minimální nominální hodnota voucheru je 500 Kč. Nevyčerpaná hodnota voucheru se neproplácí. Voucher není možné uplatnit na konzumaci v Pivovarské restauraci.

 

DOKUPTE SI VOUCHER NA KONZUMACI V PIVOVARSKÉ RESTAURACI

Hosté Hotelu & Zámku Svijany se mohou stravovat v sousední Pivovarské restauraci. Pivovarská restaurace Svijany nabízí vouchery na konzumaci v hodnotách 300 Kč / 500 Kč / 1 000 Kč. Tyto vouchery nejsou součástí dárkového poukazu Hotelu & Zámku Svijany a budou v případě objednávky přiloženy zvlášť.

 

INFORMACE K DÁRKOVÉMU POUKAZU

 

JAK UPLATNIT POUKAZ

Pro rezervaci služeb na dárkovém poukazu kontaktujte recepci hotelu emailem hotel@zameksvijany.cz  nebo telefonicky + 420 739 589 799.

Nezapomeňte uvést číslo poukazu a termín, kdy chcete voucher uplatnit. Recepce ověří, zda je v daný termín možné poukaz uplatnit, termín závazně potvrdí nebo se s vámi domluví na termínu jiném. Jakmile recepce zašle potvrzení termínu a služeb e-mailem, je rezervace považována za závaznou.

 

STORNO PODMÍNKY

Voucher je považován za využitý, pokud ke zrušení rezervace dojde méně než 7 dní před příjezdem. Po tomto termínu již není možné požadovat náhradní plnění.

V případě zrušení rezervace v období delším než 7 dní před příjezdem, má držitel voucheru právo po dohodě s recepcí požádat o náhradní termín. V případě nevyužití náhradního termínu voucher propadá.

Napište nám