O hotelu

Výborně dostupná lokalita

Hotel & Zámek Svijany se nachází na okraji Českého ráje nedaleko sjezdu z dálnice D10. Je vzdálen necelou hodinu autem od Prahy a 20 minut autem z Liberce. Svou polohou je skvělým výchozím bodem pro návštěvu Českého ráje. Nechte se unést kouzlem tohoto místa, které je ideální pro romantické ubytování na zámku, společně strávený čas rodin s dětmi, zastavení a načerpání sil pro výletníky i cykloturisty, ale také pro pořádání firemních akcí a svateb. Pivovar s ubytováním jen tak nikde nenajdete, i v tomto ohledu je Hotel & Zámek Svijany, který sousedí se svým vlastníkem Pivovarem Svijany, unikátní.

 REZERVACE UBYTOVÁNÍ

 

Stabilní zázemí zrekonstruovaného hotelu

Hotel nabízí ubytování v celkem 17 zámeckých pokojích s kapacitou 41 lůžek. Pokoje se nachází ve 3. a 4. nadzemním podlaží a jsou pohodlně dostupné výtahem. Všechny hotelové pokoje jsou klimatizované. K odpočinku je možno využít zámeckou zahradu, která je ideální na krátkou procházku nebo piknik. Hotel & Zámek Svijany má otevřenou stálou expozici zaměřenou na archeologii, historii zámku a jeho okolí, historii pivovarnictví a lazebnictví, podzemí a další zajímavosti. Ubytování u pivovaru má svou jedinečnou atmosféru a slibuje mimořádný a nezapomenutelný zážitek.     

 

 NABÍDKA POKOJŮ

 

Opravdový ráj pro turisty i cyklisty

Jestli je Český ráj pro někoho opravdovým rájem, pak jsou to milovníci sportu a zejména cyklisté. Díky promyšlené a funkční síti cyklostezek se dostanete do všech koutů Českého ráje a můžete se vydat jak za historickými objekty a památkami, tak do přírody a jenom relaxovat či šlapat do pedálů. Zámek je na ubytování pro sportovce náležitě připraven. Pro hosty hotelu je k dispozici parkování v areálu a prostorná kolárna. Ubytování v bezprostřední blízkosti pivovaru navíc nabízí příjemnou tekutou odměnu v cíli cesty.

TIPY NA VÝLET V ČESKÉM RÁJI

 

Romantické svatby i zážitkové firemní akce

Areál Zámku Svijany je multifunkčním prostorem, který pořádá romantické svatby v zámecké kapli či zahradě. Hotel & Zámek Svijany je také častým místem firemních akcí, teambuildingů, konferencí a školení. Firmám nabízí stabilní zázemí, kapacitu 85 osob (prostory Zámeckého šenku), posezení u venkovního grilu, teambuildingové programy aj. Hotel & Zámek Svijany je však připraven i na nejmenší účastníky, a to jak venkovním dětským hřištěm a rozsáhlou zámeckou zahradou, tak vybavením pokojů a vstřícností personálu.

FIREMNÍ AKCE NA ZÁMKU

Napište nám