O hotelu

Výborně dostupná lokalita

Hotel & Zámek Svijany se nachází na okraji Českého ráje a je vzdálen necelou hodinu autem od Prahy a 20 minut autem od Liberce, nedaleko sjezdu z dálnice D10. Svou polohou je tak skvělým výchozím bodem pro návštěvu Českého ráje. Nechte se unést kouzlem zámku, který je ideálním místem nejen pro romantické chvíle ve dvou, ale i pro společně strávený čas rodin s dětmi, zastavení a načerpání sil pro výletníky i cykloturisty.

 REZERVACE UBYTOVÁNÍ

 

Stabilní zázemí zrekonstruovaného hotelu

Hotel & Zámek Svijany nabízí ubytování v celkem 17 zámeckých pokojích s kapacitou 41 lůžek. Pokoje se nachází ve 3. a 4. nadzemním podlaží a jsou pohodlně dostupné výtahem. K odpočinku je možno využít zámeckou zahradu, která je pro každého útěkem od reality. Na zámku je otevřena stálá expozice archeologie, historie zámku a jeho okolí, historie pivovarnictví a lazebnictví, podzemí a mnohem více.

 NABÍDKA POKOJŮ

 

Opravdový ráj pro turisty i cyklisty

Jestli je Český ráj pro někoho opravdovým rájem, pak jsou to milovníci sportu a zejména cyklisté. Díky promyšlené a funkční síti cyklostezek se dostanete do všech koutů Českého ráje a můžete se vydat jak za historickými objekty a památkami, tak přírody a jenom relaxovat a šlapat do pedálů. Na sportovce jsme náležitě připraveni a pro hosty hotelu máme k dispozici nejen parkování v areálu, ale také prostornou kolárnu.

TIPY NA VÝLET V ČESKÉM RÁJI

 

Romantické svatby i zážitkové firemní akce

Areál Zámku Svijany je multifunkčním prostorem, který o víkendech hostí romantické svatby a novomanžele v tradiční zámecké kapli. Během týdne se pak Hotel & Zámek Svijany často stává místem firemních akcí, teambuildingů, konferencí a školení. Díky svému stabilnímu zázemí i kapacitě 85 osob je ideálním místem pro firemní akce spojené s posezením u venkovního grilu nebo dobrodružnou zámeckou hrou ARCANA. Hotel & Zámek Svijany je však připraven i na nejmenší účastníky, a to jak venkovním dětským hřištěm a rozsáhlou zámeckou zahradou, tak vybavením pokojů a vstřícností personálu.

FIREMNÍ AKCE NA ZÁMKU

Napište nám
Souhlasím

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více informací