Hry Arcana

Zámek Svijany nabízí spojení krásného historického místa se spoustou zábavy.

Na zámku si můžete zahrát hru Arcana, která je připravena v těchto variantách:

 

1. Hotelová hra Arcana je určena pouze pro hotelové hosty.

2. Zámecká hra Arcana je ideální pro partu přátel nebo rodinu.

3. Putovní hra Arcana je vhodná pro rodinu s dětmi.

 

Podrobné informace o jednotlivých hrách naleznete níže.

 

Hotelová hra Arcana

Vybrané hotelové pokoje skrývají tajemství hry Arcana. Jejich hosté mohou pomocí skrytých indicií, které sbírají během prohlídky zámku, odhalit na pokoji tajnou schránku. V ceně hry je zahrnut malý dárek na konci hry.

V případě, že si chcete zpestřit ubytování touto zajímavou hrou, je nutné předem kontaktovat recepci hotelu, aby vám rezervovala vybraný pokoj. Hotelovou hru Arcana je možné hrát pouze na určitých typech pokojů, svůj požadavek na hru sdělte již při rezervaci vašeho ubytování.

 

HOTELOVÁ ARCANA - CENA 390 KČ 

 

 

                                               

 

Zámecká hra Arcana - Proti času

Rozšířenou dobrodružnou formu hry nabízí Zámecká hra Arcana - Proti času, kterou je možné zakoupit v době pobytu na zámku nebo rezervovat předem na e-mailu: info@zameksvijany.cz . Na rozdíl od Hotelové Arcany bude vaším věrným průvodce mobil či tablet, který vám bude zadávat úkoly, radit jak překonat překážky a v případě nouze vám napoví. Interaktivní dobrodružná hra spojuje možnosti online her, tajných skrýší a reálných šifer, které vás provedou zámkem. Krom toho, že hra vyzkouší váš důvtip a postřeh, zároveň vás a vaši rodinu či přátele velmi dobře zabaví. V ceně hry je zahrnut vstup na zámek pro skupinu 2-5 lidí a malý dárek na konci hry. 

 ZÁMECKÁ ARCANA - cena OD 990 KČ

 

 

                                               

 

 

Putovní hra Arcana

Pro rodiny s dětmi je určena Putovní hra Arcana, kterou je také možné zakoupit v době pobytu na zámku nebo rezervovat předem na e-mailu: info@zameksvijany.czRodinná putovní hra provede vás a vaše děti okolím Zámku Svijany (okruh cca 1,8 km). Jediné, co budete mít při sobě, bude speciální batoh, pomocí něhož budou děti za vašeho mírného dohledu a pomoci plnit úkoly a překonávat překážky. Ti nejbystřejší a nejšikovnější se dostanou do cíle, kde na ně čeká malá odměna. Hra je koncipována tak, aby ji zvládly děti od 7 let, podporuje rozvoj kreativity, samostatnosti i kooperace. V ceně hry je zahrnut vstup na zámek pro skupinu 2-5 lidí a malý dárek na konci hry.

Putovní Arcana - cena od 590 Kč

Napište nám