Aktivity

Hra Arcana
Každý zámek má svá tajemství, tajné chodby, v jejichž zdech je nasáklá historie. Vybrané zámecké pokoje nabízí možnost zahrát si zábavnou hru a odhalit tajnou schránku na pokoji.
Půjčovna sportovního vybavení
Hotel & Zámek Svijany je obklopen zámeckou zahradou, která je ideálním místem pro trávení aktivního odpočinku. Našim hostům rádi zapůjčíme sportovní vybavení a náčiní zdarma. Zpestřete si program na zámku!
Půjčovna elektrokol a elektrokoloběžek
Český ráj je ideální místo pro aktivní odpočinek v podobě cykloturistiky. Na zámku vám rádi zajistíme zapůjčení elektrokola nebo elektrokoloběžky, které jsou vhodné pro kratší i delší výlety.
Zábava pro děti
Areál Hotel & Zámek Svijany nabízí zábavu i pro malé návštěvníky. Děti se u nás zabaví řadou aktivit jak za hezkého počasí, tak za deště.
Miniknihovny
Čtete rádi? Nebo si potřebujete zkrátit chvilku? Na Zámku Svijany jsme pro vás pro tyto případy připravili ve spolupráci s Místní knihovnou ve Svijanech miniknihovny.
Piknikové koše a batohy
Dopřejte si zasloužený odpočinek a vychutnejte si piknikový koš plný dobrot pod širým nebem v zámeckém parku v areálu Zámku Svijany. Rozložte si deku, vezměte si knížku nebo jen tak relaxujte pod nejkošatější třešní v zahradě. Nebo chcete raději vyrazit s batohem plným dobrot do Českého ráje a udělat si piknik ve skalách nebo na rozkvetlé louce? Pak je pro vás ideálním řešením piknikový batoh!
Napište nám