Aktivity

Hry Arcana
Každý zámek má svá tajemství, tajné chodby, v jejichž zdech je nasáklá historie. Vybrané zámecké pokoje nabízí možnost zahrát si zábavnou hru a odhalit tajnou schránku na pokoji. Pro návštěvníky či výletníky nabízíme také dobrodružnou a putovní variantu hry.
Půjčovna sportovního vybavení
Hotel & Zámek Svijany je obklopen zámeckou zahradou, která je ideálním místem pro trávení aktivního odpočinku. Našim hostům rádi zapůjčíme sportovní vybavení a náčiní zdarma. Zpestřete si program na zámku!
Půjčovna elektrokol a elektrokoloběžek
Český ráj je ideální místo pro aktivní odpočinek v podobě cykloturistiky. Na zámku vám rádi zajistíme zapůjčení elektrokola nebo elektrokoloběžky, které jsou vhodné pro kratší i delší výlety.
Zábava pro děti
Areál Hotel & Zámek Svijany nabízí zábavu i pro malé návštěvníky. Děti se u nás zabaví řadou aktivit jak za hezkého počasí, tak za deště.
Piknikové koše a batohy
Dopřejte si zasloužený odpočinek a vychutnejte si piknikový koš plný dobrot pod širým nebem v zámeckém parku v areálu Zámku Svijany. Rozložte si deku, vezměte si knížku nebo jen tak relaxujte pod nejkošatější třešní v zahradě. Nebo chcete raději vyrazit s batohem plným dobrot do Českého ráje a udělat si piknik ve skalách nebo na rozkvetlé louce? Pak je pro vás ideálním řešením piknikový batoh!
Napište nám