Novinky

Novinka v pivních lázních

Oblíbené pivní lázně na Zámku Svijany se rozrostly o třetí místnost. První zájemci si ve zbrusu nové dubové vaně užili koupel v polovině dubna.

Uspořádejte váš vánoční večírek na Zámku Svijany

Ještě nevíte, kde letos uspořádat váš firemní vánoční večírek? Máme pro vás tip! Atraktivní a stylové prostory zrekonstruovaného komplexu Hotelu & Zámku Svijany.

V Hotelu & Zámku Svijany jsme otevřeli novou společenskou místnost

V přízemí zámku jsme nejen pro hotelové hosty otevřeli stylovou společenskou místnost. Prostor s původními klenutými stropy nyní nabízí hotelovým hostům více pohodlí a komfortu během jejich pobytu.

Areál Zámku Svijany v soutěži Stavba roku Libereckého kraje 2023

V úterý 14. března bylo spuštěno hlasování o Stavbu roku Libereckého kraje 2023 v Soutěži Karla Hubáčka, o tento titul se uchází i náš Zámek Svijany s Pivními lázněmi Svijany.

Zámek Svijany nově najdete také na AMAZING PLACES

Je řada kouzelných míst, která stojí za to navštívit, a jsou-li tato místa opravdu výjimečná, dostanou se na seznam Amazing Places. Zámek Svijany splňuje kritéria neobvyklých a krásných míst a my vám s hrdostí oznamujeme, že jsme od konce minulého roku součástí Amazing Places.

Nabíjecí stanice za Hotelem Zámkem Svijany

Přijeďte do Hotelu a Zámku Svijany svým elektromobilem a v klidu si ho dobijte hned za zámkem v nově vybudované dobíjecí stanici!

Provoz hotelu, infocentra, pivních lázní a restaurace o vánočních svátcích

Přejeme vám krásné vánoční svátky a informujeme vás, že Hotel & Zámek Svijany, Pivní lázně Svijany a Pivovarská restaurace Svijany budou některé sváteční dny uzavřeny.

Vánoční poukaz Hotelu Zámku Svijany

Dárkový poukaz Hotelu & Zámku Svijany je ideálním vánočním dárkem, který potěší každého, a můžete ho koupit klidně až na poslední chvíli.

Pivovarská restaurace Svijany dočasně v Zámeckém šenku

Od úterý 1. 11. 2022 bude pivovarská restaurace z důvodu rekonstrukce dočasně přestěhována a otevřena v krásných prostorách Zámeckého šenku.

Přijímáme platby kartou Sodexo Flexi Pass Card

Vyberte si u nás libovolný pokoj, pobytový balíček či některou z vybraných doplňkových služeb a využijte možnost uhradit rezervaci kartou Sodexo Flexi Pass Card.

Svijany – přechodná úprava provozu

Z důvodu nutné rekonstrukce mostu ve Svijanech je dočasně stanovena přechodná úprava provozu na pozemní komunikaci. Omlouváme se vám tímto za mírné komplikace při příjezdu k nám či odjezdu od nás a děkujeme za pochopení.

Děkujeme za vaše hlasy. V soutěži Czech Hotel Awards jsme druzí!

Díky vašim hlasům jsme získali druhé místo v prestižní soutěži Czech Hotel Awards v kategorii tříhvězdičkových hotelů v rámci Libereckého kraje. Děkujeme!

Zkrácená provozní doba hotelové recepce

Hotelová recepce je otevřena až do odvolání od 7:00 do 19:00.

Provoz hotelu a restaurace o vánočních svátcích

Od 24. 12. do 26. 12. a od 31. 12. do 2. 1. budou hotel i restaurace pro veřejnost uzavřeny.

Czech Hotel Awards - Hotel roku 2022. Hlasujte pro nás!

1. listopadu 2021 odstartovalo hlasování o Hotel roku 2022. Hotel & Zámek Svijany byl nominován v kategorii tříhvězdičkových hotelů. Podpořte náš hotel a dejte nám svůj hlas. Děkujeme!

Vánoční poukaz Hotelu & Zámku Svijany

Dárkový poukaz Hotelu & Zámku Svijany je ideálním vánočním dárkem, který zaručeně potěší každého.

Jsme regionálním vítězem soutěže HOTEL ROKU 2021 v kategorii tříhvězdičkových hotelů

Děkujeme vám, že jsme díky vašim hlasům zvítězili v prestižní soutěži Czech Hotel Awards v kategorii tříhvězdičkových hotelů jako Hotel roku 2021 v rámci Libereckého kraje.

Pobyty s open air divadlem

Hledáte něco víc než pouhé ubytování? A máte rádi letní open air divadla? Pak vás určitě potěšíme. Připravili jsme pro vás na léto 4 pobytové balíčky s divadlem na zámeckém nádvoří!

Ocenění Traveller Review Awards 2021

Děkujeme hostům Hotelu a Zámku Svijany za hodnocení našeho ubytování na Booking.com. Velice si vážíme ocenění Traveller Review Awards 2021, které jsme tak díky vám získali.

Czech Hotel Awards - Hotel roku 2021. Hlasujte pro nás!

1. listopadu 2020 odstartovalo hlasování o Hotel roku 2021. Hotel & Zámek Svijany byl nominován v kategorii tříhvězdičkových hotelů. Podpořte náš hotel a dejte nám svůj hlas. Děkujeme!

Vánoční poukaz s prodlouženou platností

Nevíte si rady, co koupit za dárek? Darujte dárkový poukaz Hotelu & Zámku Svijany! Poukaz nyní navíc zakoupíte s prodlouženou platností 15 měsíců, takže se nebudete muset bát, že byste ho nestihli uplatnit.

Rodinná dovolená s 15% slevou

6.5.2020, Svijany: Přemýšlíte nad rodinnou letní dovolenou v Českém ráji a láká vás ubytování v romantickém prostředí Zámku Svijany? Zarezervujte si svůj termín už nyní a dostanete od nás slevu 15 % za včasnou rezervaci.

Co se u nás děje v době uzavření Hotelu & Zámku Svijany

Hotel & Zámek Svijany je pro hosty a návštěvníky z důvodu vyhlášení nouzového stavu na území ČR sice dočasně uzavřen, to ale neznamená, že se tu nic neděje. Naopak, využíváme nutné uzavírky jak jen to jde! Montujeme klimatizace na hotelových pokojích, dláždíme parkoviště, opravujeme obvodové zdi, malujeme vnitřní prostory a pečlivě se staráme o zahradu.

Velikonoční nadílka

1. března, 2020. Velikonoce jsou za dveřmi a my vás chceme obdarovat. A abychom obdarovali skutečně všechny hosty bez rozdílu, rozhodli jsme se dát 15% slevu na všechny zámecké pokoje.

Svátek zamilovaných na zámku

15. ledna, 2020. Připravili jsme pro Vás romantický Valentýnský pobyt s hotelovou hrou a večeří v Pivovarské restauraci.

Vstupenky na VK Dukla Liberec

4. listopadu, 2019. Ubytujte se u nás a my vám dáme zdarma vstupenku na volejbalové utkání VK Dukla Liberec!

Úprava provozu - uzavírka mostu

Z důvodu rekonstrukce mostu přes železniční trať byl upraven provoz.

Ocenění od poroty v Soutěži Karla Hubáčka pro Pivní lázně Svijany

V 19. ročníku Soutěže Karla Hubáčka Stavba roku Libereckého kraje byly naše Pivní lázně Svijany vybrány do užší nominace v kategorii rekonstrukce společně s velkými hráči - Hutí Marie a vítězným Liebiegovým palácem. Oceněným stavbám byly předány ceny při slavnostním vyhlášení 30. května v Turnově.

Hledáme recepční Hotelu & Zámku Svijany

Staň se součástí našeho týmu v nádherném prostředí Zámku Svijany!
Napište nám