Zámek Svijany nově najdete také na AMAZING PLACES

Je řada kouzelných míst, která stojí za to navštívit, a jsou-li tato místa opravdu výjimečná, dostanou se na seznam Amazing Places. Zámek Svijany splňuje kritéria neobvyklých a krásných míst a my vám s hrdostí oznamujeme, že jsme od konce minulého roku součástí Amazing Places.

Nákladná rekonstrukce v uplynulých letech proměnila Zámek Svijany v moderní hotel, vystavila a vybavila zámecké expozice archeologickými nálezy z okolí a nechala kolem zámku vyrůst a vykvést krásnou zahradu. Nabízí se zde řada příjemných hotelových a gastronomických služeb a vyžití pro návštěvníky.

Atraktivní a jedinečné jsou pivní zážitky - dejte si pivní koupel v pivních lázních, dopřejte si pivní degustační menu nebo se projděte pivovarem za jeho plného provozu.

Máte rádi dobrodružství? Co takhle interaktivní zážitkové hry Arcana, které vás provedou prohlídkovým okruhem zámku nebo jeho okolím a vyzkouší váš důvtip.

Krásná okolní příroda Českého ráje a četné možnosti výletů jsou pak již jen třešničkou na pomyslném dortu. Není proto divu, že tato úžasná proměna zaujala také zástupce AMAZING PLACES, jejichž jsme od sklonku minulého roku hrdým partnerem.

A co je Amazing Places?

Je to platforma tvořená partou nadšenců, kteří na svých cestách objevují kouzelná místa od romantických chalup, útulných roubenek, mlýnů a statků až po výjimečné apartmány a hotely. Mapují pro vás nejoblíbenější úžasná místa, kde najdete kvalitní služby, nádherné prostředí, tradici, styl, dobrý design i výborné jídlo.

Naši stránku na Amazing Places najdete ZDE

Napište nám