Vánoční poukaz Hotelu Zámku Svijany

Vánoce jsou za dveřmi a vy si marně lámete hlavu s tím, co potěší vaše blízké? Přestaňte se trápit a darujte dárkový poukaz Hotelu & Zámku Svijany. 

 

Dárkový poukaz u nás můžete zakoupit v libovolné hodnotě nebo na libovolnou službu Hotelu & Zámku Svijany. Nakombinujeme vám ho na míru dle vašich přání a zašleme buď elektronicky nebo poštou.

 

NAŠE TIPY

Dárkový poukaz na pobyt

Hledáte-li dárek pro milovníky piva a pivních zážitků, pak zaručeně nezklamete dárkovým poukazem na Pivní pobyt, Pivní pobyt RELAX, nebo Pobyt s pivní lázní. Tyto pobytové balíčky v sobě mají nakombinované kromě ubytování na zámku i pivní zážitky v podobě pivního dárku, prohlídky pivovaru, pivního degustačního menu nebo pivní koupele.

Milovníci relaxace a romantiky ocení dárkový poukaz na Relaxační pobyt s masáží nebo Romantickou noc na zámku. V balíčku je čeká relaxační masáž nebo přímo na pokoji kytice květin, mísa ovoce a láhev vychlazeného prosecca. 

Má-li váš blízký raději aktivní pobyt, pak je nejlepší volbou dárkový poukaz na Zážitkový pobyt, který je nabušený zážitky v podobě prohlídky pivovaru a zážitkové hry Arcana.

 

Pro zakoupení dárkového poukazu na vámi vybraný pobyt postupujte následovně:

1) Vyberte si pobytový balíček

2) Klikněte na buton vpravo nahoře - Provést rezervaci

3) Najděte svůj pobytový balíček, klikněte na Detail balíčku a následně na buton vpravo nahoře - Koupit jako dárek

Zakoupit dárkový poukaz na pobyt

 

Dárkový poukaz na relaxaci nebo zážitek

Pokud chcete věnovat nevšední zážitek, doporučujeme věnovat dárkový poukaz na pivní koupel v Pivních lázních Svijany. Stylová koupel ve vířivých dubových vanách s pivní směsí a odpočinek na slaměném lůžku je opravdu jedinečný zážitek, který zároveň poskytuje i řadu zdravotních benefitů.

Dopřát můžete i poukaz na relaxační masáž, která je výbornou regenerační procedurou, při které dochází k fyzické i psychické relaxaci.

Zakoupit poukaz na pivní koupel nebo relaxační masáž

 

Pokud chcete podpořit rodinné trávení společného času nebo utužit přátelství a podniknout něco v partě, věnujte dárkový poukaz na jednu z dobrodružných interaktivních her Zámku Svijany. Putovní Arcana je určena rodinám s dětmi, které putují okolím zámku, plní úkoly a dostávají se postupně k pokladu skřítka Chmelíka. Zámecká Arcana se hraje s mobilní aplikací v prohlídkovém okruhu zámku a odhaluje jeho dávná tajemství.

  

Veškeré poukazy můžete také objednávat na

 

Děkujeme vám za celoroční přízeň a přejeme krásné svátky

 

Napište nám