Uspořádejte váš vánoční večírek na Zámku Svijany

Ještě nevíte, kde letos uspořádat váš firemní vánoční večírek? Máme pro vás tip! Využijte atraktivní a stylové prostory zrekonstruovaného komplexu Hotelu & Zámku Svijany.

 

NABÍZÍME TYTO PROSTORY

V ZÁMECKÉM ŠENKU  usadíte až 85 účastníků vaší akce. Tyto vnitřní prostory sestávají ze dvou oddělených místností, které si můžete pronajmout jako celek nebo každou místnost zvlášť.  

Nově otevřená HOTELOVÁ SPOLEČENSKÁ MÍSTNOST se svým uspořádáním a kapacitou do 20 míst hodí pro menší skupinu.

ZAJISTÍME VÁM

Připravíme pro vás návrh a realizaci vánočního večírku na míru včetně cateringu dle vašeho přání, svijanského piva na čepu dle výběru, doprovodného programu a samozřejmě také ubytování v našem tříhvězdičkovém Hotelu & Zámku Svijany.

ZÁBAVA PŘEDEVŠÍM

V rámci doprovodných aktivit si nenechte si ujít komentovanou PROHLÍDKU PIVOVARU SVIJANY v jeho reálném provozu s ochutnávkou piva přímo z ležáckého tanku, kde uvidíte všechny výrobní procesy a klasické spilky.  Zájemci se mohou vydat také na PROHLÍDKU ZÁMKU a seznámit se s jeho historií a expozicemi nebo si vyzkoušet zážitkovou hru ZÁMECKÁ ARCANA.

Dopřejte si netradiční zážitek v PIVNÍCH LÁZNÍCH SVIJANY, bavte se při pivním kvízu nebo si vyzkoušejte ŠKOLU ČEPOVÁNÍ.

 

Rezervujte si svůj FIREMNÍ VÁNOČNÍ VEČÍREK u nás v Hotelu & Zámku Svijany včas, listopadové i prosincové termíny se již plní.

Pro informace o dostupných termínech kontaktujte paní Janu Vaňátkovou na tel.: +420 723 092 858 nebo e-mailu: produkce@zameksvijany.cz.

Napište nám