V Hotelu & Zámku Svijany jsme otevřeli novou společenskou místnost

Více pohodlí a komfortu pro hotelové hosty nabídne nově otevřená hotelová společenská místnost v přízemí zámku. S rodinou, přáteli či kolegy zde můžete trávit volný čas a bavit se, aniž byste rušili ostatní ubytované hosty. 

 

Novinka pro hotelové hosty

Nově otevřená hotelová společenská místnost v Hotelu & Zámku Svijany vznikla přestavbou zámecké expozice lazebnictví a pivovarnictví v přízemí zámku. Prostor s původními klenutými stropy nyní nabízí hotelovým hostům zdarma možnost trávit čas se svými blízkými nebo přáteli, aniž by rušili ostatní ubytované. 

Vybavení místnosti

Místnost jsme vkusně vybavili malou kuchyňskou linkou s možností přípravy nápojů či jídla. Vždy naplněná lednice zde slouží jako zdroj místního Svijanského piva včetně jeho nealkoholických variant. Hosté se mohou usadit a konzumovat u dvou velkých dubových stolů, nebo využít pohodlné pohovky s konferenčním stolkem a knihovnou. K dispozici je zde také velký kulatý bistro stolek vyrobený z původní lazebnické kádě.

Mysleli jsme i na nejmenší hosty a vyčlenili pro ně prostorný koutek se závěsným křeslem a regál s hračkami.

 V místnosti nechybí velká LED TV připojená na vysokorychlostní internet s možností sledování oblíbených kanálů nebo připojení na vlastní Netflix účet.

Možnost pronájmu

Společenskou místnost jsme zpřístupnili hotelovým hostům zdarma a nonstop s kartou od jejich pokoje. Zároveň nabízíme tento prostor k pronájmu pro uzavřenou společnost i neubytovaných zákazníků. Na jejich přání rádi zajistíme studený catering nebo na stylovou pípu narazíme sud oblíbeného Svijanského piva.

Více informací k pronájmu najdete ZDE.

 

Napište nám