Tip na pobyt pro milovníky wellness a romantiky

Potřebujete si odpočinout od každodenního shonu nebo chcete strávit příjemný čas ve dvou? Zámek Svijany má pro vás ideální řešení. Pobytové balíčky plné relaxace, wellness a romantiky.

Při relaxačním wellness pobytu zažijete pivní koupel a relaxační masáž, Romantický pobyt vám zase poskytne řadu příjemných romantických okamžiků a lahodných překvapení. U obou pobytů si navíc zahrajete nenáročnou Hotelovou hru Arcana, která vás provede areálem zámku a v jejím závěru odhalíte tajnou schránku ve vašem hotelovém pokoji.

 

Romantický pobyt na Zámku Svijany

Užijte si společný čas ve dvou a dopřejte si romantický pobyt na zámku. Po vašem příjezdu pro vás bude na pokoji připravena krásná romantická květina a v ledničce vychlazená lahev  kvalitního prosecca. Mlsné jazýčky jistě ocení regionální, ručně vyráběné Karamelky ze slaného karamelu. Během pobytu si projdete zámek, jeho unikátní expozice i kouzelnou zahradu s romantickými zákoutími. Pokud budete všímaví, odhalíte díky nenáročné Hotelové hře Arcana i tajnou schránku ve svém hotelovém pokoji.

 

Balíček obsahuje:

Cena balíčku s ubytováním ve dvoulůžkovém pokoji: 3 290 Kč

Cena balíčku s ubytováním v Zámeckém apartmá: 4 190 Kč 

 

Zakoupit ROMANTICKÝ POBYT NA ZÁMKU

 

 

Relaxační wellness pobyt 

Přijeďte si užít relaxační wellness pobyt, který vám nabízí 2 noci v moderním hotelovém pokoji na zámku. Při příjezdu pro vás bude na pokoji připravena 2l plechovka svijanského piva a regionální preclíky. Během pobytu si užijete pivní koupel ve vířivé dubové vaně a odpočinek na lůžku z pšeničné slámy. V našich pivních lázních si také odpočinete při relaxační masáži. Během třídenního pobytu si můžete kdykoliv zahrát Hotelovou hru Arcana, která vám odhalí tajemství vašeho pokoje. Spojte odpočinek s nevšedními zážitky a vydejte se do Svijan!

 

Balíček obsahuje:

Cena balíčku s ubytováním ve dvoulůžkovém pokoji: 7 190 Kč 

Cena balíčku s ubytování v Zámeckém apartmá: 8 990 Kč 

 

ZAKOUPIT RELAXAČNÍ WELLNESS POBYT

 

 

Pro bližší informace kontaktujte naši hotelovou recepci - Mob.: + 420 739 589 799; E-mail: hotel@zameksvijany.cz

Těšíme se na vaši návštěvu 

Napište nám