Hra Arcana

Vybrané hotelové pokoje skrývají tajemství hry Arcana. Jejich hosté mohou pomocí skrytých indicií, které sbírají během prohlídky zámeckého areálu, odhalit na pokoji tajnou schránku s malým překvapením. Hotelová hra provede zámecké hosty zámkem a díky skrytým nápovědám objeví tajemnou schránku přímo ve svém pokoji. V ceně hry je zahrnut vstup na zámek a malý dárek na konci hry.

V případě, že si chcete zpestřit ubytování touto zajímavou hrou, je nutné předem kontaktovat recepci hotelu, aby vám rezervovala vybraný pokoj. Hotelovou hru Arcana je možné hrát pouze na určitých typech pokoje a je možné ji hrát pouze průběhu zámecké sezóny (duben - říjen) v otevírací době zámku. 

 

HOTELOVÁ ARCANA (vybrané pokoje) - CENA 390 KČ

 

                    

  

Rozšířenou dobrodružnou formu hry nabízí Zámecká hra Arcana, kterou je možné zakoupit v době pobytu na zámku nebo rezervovat předem na e-mailu: info@zameksvijany.cz . Na rozdíl od hotelové Arcany bude vaším věrným průvodce mobil či tablet, který vám bude zadávat úkoly, radit jak překonat překážky a v případě nouze vám napoví. Interaktivní dobrodružná hra spojuje možnosti online her, tajných skrýší a reálných šifer, které vás provedou zámkem. Krom toho, že hra vyzkouší váš důvtip a postřeh, zároveň vás a vaši rodinu či přátele velmi dobře zabaví. V ceně hry je zahrnut vstup na zámek pro skupinu 2-5 lidí a malý dárek na konci hry.

 ZÁMECKÁ ARCANA - cena OD 990 KČ

 

                     

 

 

                                         

 

Napište nám