Hra Arcana

Vybrané hotelové pokoje skrývají tajemství hry Arcana. Jejich hosté mohou pomocí skrytých indicií, které sbírají během prohlídky zámku, odhalit na pokoji tajnou schránku. Hotelová hra provede zámecké hosty zámkem a díky skrytým nápovědám objeví tajemnou schránku přímo ve svém pokoji. V ceně hry je zahrnut vstup na zámek a malý dárek na konci hry.

V případě, že si chcete zpestřit ubytování touto zajímavou hrou, je nutné předem kontaktovat recepci hotelu, aby vám rezervovala vybraný pokoj. Hotelovou hru Arcana je možné hrát pouze na určitých typech pokoje a je možné ji hrát pouze průběhu zámecké sezóny (duben - říjen) v otevírací době zámku.

hotelová arcana (dvoulůžkový pokoj) - CENA 290 KČ

HOTELOVÁ ARCANA (vícelůžkový pokoj + apartmá) - CENA 390 KČ

 

                    

 

    

 

Rozšířenou dobrodružnou formu hry nabízí Zámecká hra Arcana, kterou je možné zakoupit v době pobytu na zámku nebo rezervovat předem na e-mailu: info@zameksvijany.cz . Na rozdíl od hotelové Arcany bude vaším věrným průvodce mobil či tablet, který vám bude zadávat úkoly, radit jak překonat překážky a v případě nouze vám napoví. Interaktivní dobrodružná hra spojuje možnosti online her, tajných skrýší a reálných šifer, které vás provedou zámkem. Krom toho, že hra vyzkouší váš důvtip a postřeh, zároveň vás a vaši rodinu či přátele velmi dobře zabaví. V ceně hry je zahrnut vstup na zámek pro skupinu 2-5 lidí a malý dárek na konci hry.

 ZÁMECKÁ ARCANA - cena OD 990 KČ

 

                     

 

 

                                         

 

Napište nám
Souhlasím

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více informací