Půjčovna sportovního vybavení

PŮJČOVNA ELEKTROKOL A ELEKTROKOLOBĚŽEK

 

Český ráj je ideální volbou pro milovníky aktivního odpočinku v podobě cykloturistiky. Vydejte se některou z bezpočtu cyklostezek a objevujte místní krásy v sedle elektrokol či elektrokoloběžek.

Elektrokola jsou v posledních letech v popředí zájmu široké veřejnosti a díky vyspělému technickému řešení jsou jednoduše ovladatelná pro každého, dokonce i pro děti.

Na Zámku Svijany hotelovým hostům nově zapůjčíme elektrokola a elektrokoloběžky různých velikostí pro kratší i delší výlety. Kola jsou ve výborném technickém stavu, celková kontrola a servis probíhá po každém jednotlivém vypůjčení.

 

CENÍK

Elektrokolo: 600 Kč / den

Elektrokoloběžka: ZAPŮJČENÍ BUDE MOŽNÉ OD ČERVNA  180 Kč / hodina - minimální doba zápůjčky je 3 hodiny

Cena zahrnuje:

 

K zapůjčení si můžete vybrat z těchto modelů elektrokol a elektrokoloběžek českých značek Apache, Bergamont a Hugo Bike:

 

Elektrokola a elektrokoloběžky objednávejte nejpozději 2 dny předem na recepci hotelu, tel. +420 739 589 799 nebo e-mailu hotel@zameksvijany.cz. Hotelová recepce nejprve ověří dostupnost a poté Vám požadovaný termín potvrdí.

 

                  

 

 

 

PŮJČOVNA SPORTOVNÍHO VYBAVENÍ A NÁČINÍ

 

Využijte možnosti aktivního odpočinku a zasportujte si v krásném prostředí Zámku Svijany. Svou rovnováhu otestujte na slackline nebo můžete s kamarády uspořádat turnaj ve stolním tenise či lukostřelbě. Sportovní náčiní je pro hotelové hosty ZDARMA k zapůjčení na hotelové recepci.

 

Co všechno jsme pro vás připravili?

 V areálu zámku je možné využít stůl pro stolní tenis a slackline.

 Na recepci lze zapůjčit:

 

V případě ztráty či poškození zapůjčené věci bude k hotelovému účtu přičtena pokuta za ztrátu, poškození (Informace o výši jednotlivých pokut je k dispozici na recepci). 

Je zakázáno odvážet sportovní vybavení mimo zámek.

Zapůjčené sportovní vybavení se vrací v den zápůjčky.

Veškeré vybavení a náčiní je užíváno na vlastní nebezpečí, rodiče ručí za své děti.

 

Ve spolupráci s Decathlon.

 

     

Napište nám