Firemní akce na zámku

Hotel & Zámek Svijany je svou lokalitou na okraji Českého ráje ideálním místem pro pořádání firemních teambuildingů, školení či konferencí. Dostanete se k nám za 40 minut jízdy z Prahy a z Liberce jste u nás přibližně za 20 minut. Svou polohou je areál zámku ideální pro rychlý přesun z velkoměsta do klidné přírody Českého ráje.

 

Zázemí pro velkorysé firemní akce

Areál zámku disponuje atraktivními prostory, které se skvěle hodí pro firemní teambuildingy, workshopy, prezentace a další firemní setkávání. V Zámeckém šenku můžete pohodlně usadit 85 účastníků konference nebo se vydat na outdoorové akce do zámecké zahrady a využít venkovního grilu s kapacitou 80 osob. Auto pohodlně zaparkujete před komplexem Hotel & Zámek Svijany a parkování je zdarma.

 

Zajistíme pro Vás realizaci celé akce na míru:

 

Nenáročný teambuildingový program už je připraven

Pro firmy zajišťujeme teambuildingový a zážitkový program v podobě zámecké hry ARCANA, která je založená na dobrodružném příběhu zasazeného do exkluzivního prostředí Zámku Svijany. Hra kombinuje intelektuální a kreativní dovednosti a je fyzicky nenáročná. Cílí na vzájemnou komunikaci mezi účastníky v rámci týmu, podporuje rozvoj kreativity, time managementu a hledání různých a netradičních způsobů řešení. Zámecká hra ARCANA se tak skvěle hodí pro vaše pracovníky různého věku i různé fyzické zdatnosti.

 

 

V případě zájmu o realizaci firemní akce nebo jakýchkoliv dotazů nás kontaktujte:

Eva Kobosilová 
Tel.: +420 607 662 517
Email:  produkce@zameksvijany.cz
Napište nám
Souhlasím

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více informací