Pivní koupele v Pivních lázních Svijany

Dopřejte si jedinečný relaxační zážitek, který v sobě snoubí kvalitu a čerstvost pivovarských surovin Pivovaru Svijany, profesionální, diskrétní péči a stylové prostředí.

 

Vychutnejte si horkou lázeň v kvalitní svijanské vodě obohacené o pivovarské kvasnice, slad a chmel. Privátní pivní koupel ve vířivé dubové vaně vám zajistí nejen chvíle odpočinku a relaxace, zároveň příznivě ovlivní celý váš organismus.

 

Varianty pivní koupele

Pivní lázně Svijany disponují dvěma designovými místnostmi s dubovými vanami, prostorným slaměným lůžkem a sprchovým koutem. Jedna místnost vám poskytne zážitek koupele v 1 vaně a je určena max. pro 2 osoby. Ve druhé místnosti je umístěna dvojvana s kapacitou max. 4 osob.

 

Pivní koupel zahrnuje

•  pivní koupel ve vířivé dubové vaně / vanách,
•  konzumaci svijanského kroužkovaného ležáku Zámek,
•  konzumaci tradičních preclíků,
•  relaxaci na slaměném lůžku.

 

Délka pivní koupele

Celá pivní koupel včetně následného odpočinku na lůžku trvá 60 min. Doporučená doba koupele je 20 – 30 minut.

 

Průběh pivní koupele

  • Pro zajištění pohodlí a komfortu je pro vás připravena šatna, kde si odložíte své věci, zabalíte se do pohodlného prostěradla a přesunete se do své privátní místnosti s pivní lázní.

  • Obsluha před vámi dokončí přípravu lázně a ponechá vás o samotě.

  • Ve vaně z dubového dřeva si vychutnáte horkou koupel o teplotě 34 – 37 °C se speciální pivní směsí. Vany jsou vybaveny perličkovou lázní, kterou si můžete zapnout či vypnout dle vašich potřeb. Užijte si jedinečné chvíle relaxace a odpočinku.

  • Vzhledem k vysoké teplotě koupele dbejte na dostatečné zavodnění organismu a dopřávejte si pravidelný přísun pivních tekutin v podobě svijanského kroužkovaného ležáku Zámek z výčepu umístěného na dosah vaší vany.

  • K pivu je dobré něco zakousnout, proto nezapomeňte ochutnat tradiční ručně vyráběné preclíky z pekařství u Rýdlů. Budete je mít připravené ke konzumaci přímo u pivní vany.

  • Po koupeli, jejíž doporučená doba je 20 – 30 minut, se přesunete na lůžko z pšeničné slámy, kde se zabalíte do deky a prostěradla.

  • Během odpočinku na slaměném lůžku se organismus uklidní a harmonizuje. Prohřáté tělo se přestane potit, svaly se uvolní, srdeční tep se zpomalí, klesne vám krevní tlak a tělesná energie se obnoví. Pokožka zároveň vstřebá účinné látky, které na kůži koupelí ulpěly, bude očištěná a omlazená.

 

Virtuální prohlídka

Jednotlivé místnosti si můžete prohlédnout ve virtuální prohlídce: místnost s 1 vanoumístnost se 2 vanami

 

Ceník

 Pivní koupel Počet osob Cena v Kč
1 vana / 1 hod

1

1 790
1 vana / 1 hod 2 2 190
2 vany / 1 hod 2 2 590
2 vany / 1 hod 3 3 590
2 vany / 1 hod 4 3 990

Hotelovým hostům Hotelu & Zámku Svijany je na pivní koupele poskytována 20% sleva z ceníkových cen.

 

Rezervace

Rezervujte si vámi vybranou koupel prostřednictvím rezervačního formuláře.

REZERVOVAT KOUPEL

 

Provozní informace

Na recepci se dostavte prosím nejpozději 10 minut před časem, na který máte vytvořenou rezervaci. Recepční vás nejprve seznámí s tím, co vás čeká, poté se přesunete do šatny, kde se v klidu převléknete, přejdete do místnosti s vanami a teprve pak začne samotná procedura. 

Pivní lázeň můžete absolvovat nazí nebo v plavkách. Pokud máte během koupele na sobě plavky, doporučujeme je důkladně opláchnout čistou vodou ihned po skončení procedury a ve stejný den vyprat.

V případě potřeby můžete personál do své místnosti kdykoliv zavolat pomocí zvonku.

V šatně je k dispozici fén. Skříňky v šatně jsou uzamykatelné.

Koupání nebo sprchování doporučujeme nejdříve 2 hodiny po proceduře, kdy jsou již veškeré příznivé látky dostatečně absorbované.

V případě, že si pivní koupel rezervujete méně než 30 minut před jejím zahájením, může být doba vaší pivní koupele zkrácena z důvodu nutné předchozí přípravy lázně.

 

Otevírací doba pivních lázní

Pivní lázně jsou pro vás otevřeny denně od 13 do 21 hodin.

 

Kontakt

Web: pivnilaznesvijany.cz
Adresa: Svijany 26, 463 46 Svijany 
Telefon: +420 481 770 704
Mobil: +420 739 589 702
Napište nám