Ideální dárek pro každého pivaře? Přeci pivní pobyty!

Hledáte-li dárek pro milovníky piva a pivních zážitků, pak zaručeně nezklamete dárkovým poukazem na Pivní pobyt, Pivní pobyt RELAX, nebo Pobyt s pivní lázní. Tyto pobytové balíčky v sobě mají nakombinované kromě ubytování na zámku i pivní zážitky v podobě pivního dárku, prohlídky pivovaru, pivního degustačního menu nebo pivní koupele.

 

Pro zakoupení dárkového poukazu na vámi vybraný pobyt postupujte následovně:

1) Vyberte si pobytový balíček

2) Klikněte na buton vpravo nahoře - Provést rezervaci

3) Najděte svůj pobytový balíček, klikněte na Detail balíčku a následně na buton vpravo nahoře - Koupit jako dárek

 

Pobyt s pivní lázní

Ihned po příjezdu na Zámek Svijany, v jehož horních patrech budete ubytováni, na vás bude na pokoji čekat dvoulitrová plechovka zámecké edice Svijanského Mázu s tradičními regionálními preclíky. Kdykoliv během pobytu si budete moci projít zámecké expozice, které vás seznámí s historií zámku, dobou bronzovou i zámeckým podzemím. Dokonalou relaxaci vám zajistí pivní koupel pro dvě osoby v 1 nebo ve 2 vanách v Pivních lázních Svijany s konzumací svijanského piva a následným odpočinkem na slaměném lůžku.

Balíček obsahuje:

 • Ubytování na 1 noc/2 osoby ve dvoulůžkovém pokoji,
 • snídani,
 • vstup do zámeckých expozic,
 • 2 litry svijanského piva v plechovce "Nejen pro chlapy" + preclíky na přivítanou,
 • 60 minutovou pivní koupel v Pivních lázních Svijany pro 2 osoby v 1 nebo 2 vanách dle výběru.

Cena balíčku s výběrem varianty koupele  2 osoby / 1 vana: 4 290 Kč

Cena balíčku s výběrem varianty koupele  2 osoby / 2 vany: 4 590 Kč

Zakoupit dárkový poukaz na pobyt s pivní lázní

 

Pivní pobyt

Po příjezdu na vás bude na pokoji čekat dvoulitrová plechovka zámecké edice Svijanského Mázu s tradičními regionálními preclíky. Ve stylové Pivovarské restauraci Svijany si vychutnáte degustaci 6 druhů svijanských piv dle vlastního výběru, ke kterému zakousnete produkty místní kuchyně. Nezapomenutelným zážitkem se pro vás stane soukromá prohlídka Pivovaru Svijany v jeho reálném provozu s ochutnávkou piva z ležáckého tanku. 

Balíček obsahuje:

 • Ubytování na 2 noci/2 osoby ve dvoulůžkovém pokoji,
 • snídani,
 • vstup do zámeckých expozic*,
 • 2 litry svijanského piva v plechovce "Nejen pro chlapy" + preclíky na přivítanou,
 • soukromou prohlídku Pivovaru Svijany,
 • pivní degustační menu pro 2 osoby v Pivovarské restauraci Svijany
  • 2 ks pivních prkének ( každé prkénko s 6 libovolnými vzorky svijanských piv ) + ochutnávka produktů z naší kuchyně (pečené vepřové maso zalité v sádle, námi nakládaný hermelín, dřevorubecký chléb, cibule, kyselá okurka, beraní rohy).

Cena balíčku: 5 690 Kč

 

Pivní pobyt RELAX

Na přivítanou na vás bude na pokoji čekat dvoulitrová plechovka zámecké edice Svijanského Mázu s tradičními regionálními preclíky. Ve stylové Pivovarské restauraci Svijany si vychutnáte degustaci 6 druhů svijanských piv dle vlastního výběru, ke kterému zakousnete produkty z místní kuchyně. Nezapomenutelným zážitkem se pro vás stane soukromá prohlídka Pivovaru Svijany v jeho reálném provozu s ochutnávkou piva z ležáckého tanku. Dokonalou relaxaci vám zajistí pivní koupel v Pivních lázních Svijany s konzumací svijanského piva a následným odpočinkem na slaměném lůžku.

 Balíček obsahuje:

 Cena balíčku: 6 990 Kč
Zakoupit dárkový poukaz na pivní pobyt relax

 

 

Vyberte si i z dalších cenově zvýhodněných pobytových balíčků Hotelu & Zámku Svijany nebo nám sdělte své přání a my vám připravíme pobyt na míru - Mob.: + 420 739 589 799; E-mail: hotel@zameksvijany.cz

 
pobytové balíčky
Napište nám