Pivní lázně Svijany

 

Pivní lázně Svijany - otevíráme již brzy!

Výstavba Pivních lázní Svijany, které se nachází v budově bývalé školy naproti Zámku Svijany, započala 15. února 2021. Plánované otevření lázní na podzim roku 2021 muselo být vlivem covidové situace a nedostatku stavebního materiálu posunuto na konec roku 2021. Nicméně na to dobré stojí za to si počkat:

Pivní lázně Svijany uspokojí i tu nejnáročnější klientelu. Prémiová kvalita pivovarských surovin Pivovaru Svijany, stylové prostředí a profesionální péče, to je záruka nezapomenutelného zážitku, díky kterému se budete do našich pivních lázní opakovaně vracet.

 

Pivní koupele

Vychutnejte si horkou lázeň v kvalitní svijanské vodě obohacené o svijanské pivo, chmelové mláto a pivovarské kvasnice. Pivní lázeň ve vířivé dubové vaně působí nejen blahodárně na lidskou psychiku, zároveň má řadu prokazatelných léčebných účinků na lidský organismus.

Ve vaně z dubového dřeva si vychutnáte horkou koupel s pivní směsí o teplotě vody mezi 34 – 37 °C. Vany jsou vybaveny perličkovou lázní, kterou si můžete zapnout či vypnout dle vašich potřeb. Pro dostatečné zavodnění organismu si budete moci dopřát Svijanský Zámek z pípy, která je instalována přímo u vany. K zakousnutí budete mít k dispozici tradiční ručně vyráběné preclíky z pekařství u Rýdlů. Po koupeli, jejíž doporučená doba je 20 – 30 minut, se přesunete na slaměné lůžko, kde se zabalíte do deky a prostěradla. Během odpočinku na slaměném lůžku se organismus uklidní a harmonizuje. 

Celá pivní koupel včetně následného odpočinku na lůžku trvá 60 min. Doporučená doba koupele je 20 – 30 minut.

 

Cena pivní koupele

2 osoby / 1 vana: 2 190 Kč             2 osoby / 2 vany: 2 590 Kč

 

Tipy na vánoční dárek

Dárkový poukaz na pivní koupel pro 2 osoby 

Cena dárkového poukazu je 2 190 Kč pro 2 osoby v 1 dubové vaně nebo 2 590 Kč pro 2 osoby ve 2 dubových vanách a obsahuje pivní koupel s neomezenou konzumací piva Svijanský Zámek, doplňkovou konzumaci preclíků od Rýdlů, s následným odpočinkem na lůžku. Celková doba procedury je 60 minut.

Uplatnit poukaz bude možné od února 2022 a jeho platnost je do února 2023. Pivní koupel je nutné objednat předem na e-mailu:  info@zameksvijany.cz nebo volejte na tel: +420 481 770 703. Nezapomeňte uvést číslo poukazu.

+ dárek zdarma

Po předložení dárkového poukazu v Pivních lázních Svijany dostanete ZDARMA jako dárek 2l plechovku piva z Pivovaru Svijany. Akce platí pouze pro poukazy zakoupené do 31. 12. 2021. 

 

Chcete pivní lázeň věnovat jako dárek? Vystavíme vám tištěný či elektronický dárkový poukaz.  Napište nám na e-mail: info@zameksvijany.cz nebo volejte na tel: +420 481 770 703

 

Pobytový balíček s pivní koupelí pro 2 osoby

Dopřejte si zasloužené volno a navštivte Svijany ne na pár hodin, ale na pár dní. Stylové ubytování v Hotelu a Zámku Svijany vám poskytne potřebný komfort a zázemí a vy budete moci nechat v klidu odpočinout tělu i mysli v pivních lázních. K ideálnímu zážitku využijte pobytový balíček s pivní lázní: ZDE

 

Kontakt

Pivní lázně Svijany

č. p. 26, 463 46 Svijany

Tel. +420 481 770 703

E-mail: info@zameksvijany.cz

 

Pozn.: Použité fotografie jsou pouze ilustrační. 

Od ledna 2022 budou spuštěné nové stránky Pivních lázní Svijany - www.pivnilaznesvijany.cz

Napište nám
Souhlasím

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více informací