Dovolená v Čechách - Dovolená s dětmi na Zámku Svijany

Dovolená s dětmi v Čechách

 

Přemýšlíte kam s dětmi o prázdninách a zamlouvá se vám představa letní dovolené v Čechách? Dovolená v Česku s dětmi je ideální volbou, chcete-li si odpočinout od každodenních starostí a zároveň lépe poznat svou zemi.  Velkou roli v tom, jak moc si dovolenou užijete, hraje, kam na dovolenou s dětmi vyrazíte. Na různých webových stránkách najdete řadu nabídek různých penzionů a hotelů, které nabízí kvalitativně i cenově různá ubytování a pobyty v ČR. Vybírejte pouze ta zařízení, která přímo nabízí pobyty s dětmi. Máte tak jistotu, že jsou pro ubytování rodin s dětmi dokonale připravena a vaše letní dovolená s dětmi proběhne k naprosté spokojenosti celé rodiny.

 

Dovolená s dětmi v ČR – Zámek Svijany

 

Chcete-li ušetřit čas strávený plánováním, kam s dětmi na prázdniny, a zdlouhavým hledáním ideálního rodinného pobytu v Čechách, zarezervujte si pobyt na Zámku Svijany.

 

Ideální poloha zámku

Zámek Svijany je svým umístěním na okraji Českého ráje ideálním výchozím bodem pro turistické a cykloturistické výlety. Skalní města, rozhledny, hrady, zámky, zříceniny, ale také zoologická zahrada, netradiční muzea, Lunapark, Aquapark nebo iQLANDIA a koupaliště, to vše máte na dosah ruky.

Tipy na výlety v okolí českého ráje

 

 

Stylové ubytování na zámku

Hotel & Zámek Svijany, který byl otevřen v roce 2017, nabízí stylové ubytování v budově kompletně zrekonstruovaného zámku. Pokoje se nachází ve 3. a 4. nadzemním podlaží, jsou moderně vybaveny a nabízí krásný výhled do zámecké zahrady.

Náš tip - rodinný apartmán

 

 

Pobytové balíčky

Pro hotelové hosty je připravena řada zvýhodněných pobytových balíčků, ze kterých si vybere opravdu každý. Vybrat si můžete z několika tipů, včetně Rodinného nebo Zážitkového balíčku, který je vhodný pro rodiny s dětmi.

Náš tip - rodinný zážitkový balíček

 

 

Zábava a aktivity na Zámku Svijany

Zámek Svijany je pro pobyty s dětmi dokonale připraven a nabízí spoustu možností a aktivit, které zabaví.

Více informací o jednotlivých aktivitách

  

 

Dovolená v ČR nemusí být nuda.

Pobyt v ČR s dětmi si můžete užít daleko víc, než si myslíte.

Napište nám