7.jpg
1.jpg
2.jpg
3.jpg
6.jpg
9.jpg
5.jpg

Hotel & Zámek Svijany

Za odpočinkem i zážitky do Svijan

Hotel & Zámek Svijany se nachází na okraji Českého ráje a je vzdálen necelých 40 minut autem od Prahy a 20 minut autem od Liberce nedaleko sjezdu z dálnice D10. Svou polohou je hotel a pivovar skvělým výchozím bodem pro návštěvu Českého ráje.


Tříhvězdičkový hotel nabízí ubytování v 17 zámeckých pokojích s kapacitou 41 lůžek. Nabízí stylové a netradiční ubytování. K odpočinku je možno využít zámeckou zahradu, která je pro každého útěkem od reality. Zámek a hotel nabízí stálou expozici o archeologii a podzemí Svijan, historii pivovarnictví, lazebnictví a mnohem více.

Arcana

Každý zámek má svá tajemství, tajné chodby, v jejichž zdech je nasáklá historie, která nebyla vždy jasná a jednoduchá. Na Zámku Svijany můžete jeho historii zahalenou pod rouškou tajemna postupně odkrývat se svými přáteli v zámecké zážitkové hře Arcana, která vás provede zámkem.

Zahrajte si interaktivní dobrodružnou hru, spojující možnosti online her, tajných skrýší a reálných šifer, které vás provedou zámkem. Krom toho, že hra vyzkouší váš důvtip a postřeh, zároveň vás a vaši rodinu či přátele velmi dobře zabaví.

Arcana

Fotogalerie

Napište nám
Souhlasím

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více informací