Jak si užít pobyt ve Svijanech ve dvou?

Zámek Svijany je naprosto dokonalá stavba, kterou je potřeba navštívit a prohlédnout. Klobouk dolů před těmi, kteří se pustili do záchrany této krásné památky. Kéž by takových lidí bylo více.” Podobné recenze si můžete přečíst na stránkách nebo sociálních sítích zámeckého hotelu Svijany od spokojených hostů.

 

Pobyt pro dva vás na Zámku Svijany doslova nadchne

 

Dvojice, které vyzkoušeli pobyty na zámku Svijany hodnotí tento zážitek jako něco naprosto úžasného. Můžete se zde spolehnout na usměvavý a vstřícný personál, nádherné pokoje, kavárnu, pivovar a areál zámku se zahradou po zdařilé rekonstrukci. Můžete se těšit i na místní interaktivní dobrodružnou hru Arcana, která vás provede tímto místem a jeho bohatou historií. Hosté dále doporučují jídlo ve Svijanské restauraci a prohlídku Svijanského pivovaru.

 

Český ráj a okolí budete mít jako na dlani

 

Díky své poloze u dálnice D10 jste všude v okolí během pár minut. V pohodlné dojezdové vzdálenosti tedy máte zámky Sychrov či Mnichovo Hradiště, Liberec a vysílač Ještěd, Mladou Boleslav a další turistické cíle. Podívejte se na ty nejzajímavější:

 

Pivovar Svijany 

143 metrů

Drábské světničky (parkoviště)  

8,5 km + cca 0,5 km pěšky

Turnov centrum 

9,7 km

Dlaskův statek    

10,3 km

Zámek Sychrov            

10,5 km

Vrch Mužský (vyhlídka) 

11,3 km

Zámek Mnichovo Hradiště    

12,2 km

Hrad Kost

12,5 km

Hrad Valdštejn (parkoviště)

12,7 km + cca 0,5 km pěšky

Zámek Hrubá Skála    

17,1 km

Trosky  

20,6 km

Škoda Auto Muzeum Mladá Boleslav

23,2 km

Prachovské Skály   

28,2 km

Liberec centrum    

28,4 km

Vysílač Ještěd

30 kmKromě nádherného Sychrova můžeme vřele doporučit jídlo v nedaleké (asi 14 km od Svijan) restauraci Na Krásné vyhlídce. Nejlépe ve všední den, protože o víkendu si díky velkému počtu návštěvníků nedalekých Drábských světniček nejspíš nesednete.

 

Prohlídku pivovaru a pivo Fanda si zamilujete 

 

Prohlídka pivovaru je základem nejen pro milovníky piva. Před odjezdem se zastavte v pivovarské prodejně, protože tam seženete nejen zajímavé suvenýry, ale můžete si odvézt i pivo v originálních dárkových baleních. Například polotmavé pivo Fanda si zamilujete. Této nefiltrované řezané jedenáctky se původně měla vyrobit jen jedna várka na oslavu narozenin Františka Horáka, zachránce svijanského pivovaru, který řezané pivo miluje. Jenže na oslavě všem chutnalo tak moc, že o v pivovaru vyrobili víc. A pak víc a ještě víc a díky tomu si ho můžete dát ve Svijanské restauraci i dnes.

 

Pobyt na zámku pro dva je velmi oblíbeným dárkem

 

Pobyt na zámku můžete pojmout jako relaxační nebo romantickou záležitost. Můžete zažít stylovou noc s nádechem historie a prohlédnout si netradiční historické expozice. Ubytujte se v luxusním apartmá, přiťukněte si šampaňským a pak už jen užívejte pohody. Pobyt na zámku pro dva je velmi oblíbeným dárkem k narozeninám, Vánocům nebo k svátku zamilovaných Valentýnu. Až tedy budete o nějakém dárku přemýšlet, nezapomeňte na tuto informaci, třeba tím někomu blízkému uděláte velkou radost.

 

Pobytové balíčky máme pro každé roční období

 

Romantická noc na zámku Svijany patří k tomu nejlepšímu, co se dá v tomto regionu zažít. Pokud vám nebude stačit jedna noc, máme pro vás třídenní pobyt pro dva. Velmi oblíbený je také relaxační pobyt s masáží, kdy se můžete nechat hýčkat rukama našich profesionálních masérů. V průběhu celého roku můžete využít řadu speciálních akčních balíčků, řada z nich vzniká ve spolupráci s tradiční Pivovarskou restaurací Svijany. V létě vám náš nabitý Svijanský festivalový balíček umožní užít si Slavnosti svijanského piva bez zbytečných starostí.

 

Zámek Svijany si užijete v každém ročním období. Za vlahých letních večerů, na jaře, kdy celý Český ráj rozkvétá, nebo na podzim, kdy naopak hýří všemi barvami. Je velice pravděpodobné, že se vám ze zámku nebude chtít po prožitém pobytu ani domů.

Napište nám