Hra Arcana

Zámek Svijany nabízí spojení krásného historického místa se spoustou zábavy.

Na zámku si můžete zahrát hru Arcanu, která je připravena v těchto variantách:

 

1. Hotelová hra Arcana je určena pouze pro hotelové hosty.

2. Zámecká hra Arcana je ideální pro partu přátel nebo rodinu.

3. Putovní hra Arcana je vhodná pro rodinu s dětmi.

 

Podrobné informace o jednotlivých hrách naleznete níže.

 

Hotelová hra Arcana

Vybrané hotelové pokoje skrývají tajemství hry Arcana. Jejich hosté mohou pomocí skrytých indicií, které sbírají během prohlídky zámku, odhalit na pokoji tajnou schránku. V ceně hry je zahrnut malý dárek na konci hry.

V případě, že si chcete zpestřit ubytování touto zajímavou hrou, je nutné předem kontaktovat recepci hotelu, aby vám rezervovala vybraný pokoj. Hotelovou hru Arcana je možné hrát pouze na určitých typech pokojů a je možné ji hrát pouze v průběhu zámecké sezóny (duben - říjen) v otevírací době zámku.

hotelová arcana (dvoulůžkový pokoj) - CENA 290 KČ

HOTELOVÁ ARCANA (vícelůžkový pokoj + apartmá) - CENA 390 KČ 

 

 

                                               

 

Zámecká hra Arcana

Rozšířenou dobrodružnou formu hry nabízí Zámecká hra Arcana, kterou je možné zakoupit v době pobytu na zámku nebo rezervovat předem na e-mailu: info@zameksvijany.cz . Na rozdíl od hotelové Arcany bude vaším věrným průvodce mobil či tablet, který vám bude zadávat úkoly, radit jak překonat překážky a v případě nouze vám napoví. Interaktivní dobrodružná hra spojuje možnosti online her, tajných skrýší a reálných šifer, které vás provedou zámkem. Krom toho, že hra vyzkouší váš důvtip a postřeh, zároveň vás a vaši rodinu či přátele velmi dobře zabaví. V ceně hry je zahrnut vstup na zámek pro skupinu 2-5 lidí a malý dárek na konci hry.

 ZÁMECKÁ ARCANA - cena OD 990 KČ

 

 

                                               

 

 

Putovní hra Arcana

Pro rodiny s dětmi je určena Putovní hra Arcana, kterou je také možné zakoupit v době pobytu na zámku nebo rezervovat předem na e-mailu: info@zameksvijany.czRodinná putovní hra provede vás a vaše děti okolím Zámku Svijany (okruh cca 1,8 km). Jediné, co budete mít při sobě, bude speciální batoh, pomocí něhož budou děti za vašeho mírného dohledu a pomoci plnit úkoly a překonávat překážky. Ti nejbystřejší a nejšikovnější se dostanou do cíle, kde na ně čeká malá odměna. Hra je koncipována tak, aby ji zvládly děti od 7 let, podporuje rozvoj kreativity, samostatnosti i kooperace. V ceně hry je zahrnut vstup na zámek pro skupinu 2-5 lidí a malý dárek na konci hry.

Putovní Arcana - cena od 590 Kč

Napište nám
Souhlasím

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více informací